Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy kevesebbet kéne együótt lennünk?

Figyelt kérdés

Nos van egy bnőm akivel 2 éve vagyunk együtt. Sokat veszekszünk kb minden nap és elég durván, de megbékélünk egymással mindig. Az a bajom hogy folyton azt akarja nála legyek... 2 dolog idegesit ebbe. 1. az hogy mindig én vagyok nála én meg nem akarok mindig náluk enni mert jo lenne ha ő is kajálna itt, 2. Túl sokat vagyunk együtt. A fő gond inkább ez nekem. Minden nap azt akarja aludjak vele, meg legyek vele ami lehetetlen. Heti 2x küzdősport + 2x edzés (erőnléti) és hétvégén dolgoozm mindig (diákmunka) csak iskolában tudnánk találkozni meg néha hétköznap ha átmennék hozzá kocsival mert 20p lakik tőlem úgy.

Hogyan mondjam meg neki hogy ne patáriázzon azon hogy vannak dolgaim amikhez ragaszkodom és meg akarom csinálni? Nem arról van szó h 1-2 napot ne tudnék kivenni melóból pl, de neki mindig baj ha én csinálok vmit, barátaimmal sem mentem ki fél éve kb és roppant bosszantó. Szeretem őt tényleg de nekem kicsit sok belőle és nem tudom hogy elmondani neki úgy hogy megértse mert besértődik. Mit kezdenétek ti?



2017. szept. 3. 00:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Jól megb... szóval megbecsülném. Ha ennyire elfoglalt vagy, és ezek a tevékenységek ennyire fontosak számodra, akkor vagy ne tarts fenn kapcsolatot, vagy keress egy olyan nőt, akinek elég, ha hetente egyszer együtt vagytok.
2017. szept. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen, keresnem kell a pénzt sajna diákként is mint állat, nekem is kivan a tököm de muszáj tovább tanulás végett...

fizikai kell majd a következő tan ulmányomhoz azért hajtom ennyire. Úgy érzem ha ezt a lehetőséget elhalasztom egy életre bánni fogom, de ez hosszú történet.

2017. szept. 3. 00:26
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

"Sokat veszekszünk kb minden nap és elég durván,"

>>> minek vagytok egyutt? Szakitsatok. Ez nem normalis.


"nem akarok mindig náluk enni mert jo lenne ha ő is kajálna itt"

>>> 14 eves vagy? Ugye ezt nem irtad komolyan? :D


Mit kezdenétek ti?

>>> Szakitanek. Nem illetek ossze.


end of story

2017. szept. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória.


Ebben a korban az összeköltözésen kellene gondolkodnod, nem azon, hogy legyél minél kevesebbet vele.



Ha nem szeretnél minden nap mellette ébredni, szakíts vele.


Ha mégis, mondd neki, hogy aludjon ő nálatok.


Ha nem tudjátok megoldani, szakítás.


Minek veszekedtek minden nap?

2017. szept. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
A barátnőd ccereld le macskara.
2017. szept. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha neked fontosabbak az edzések meg minden egyéb a barátnődnél akkor szakíts és ne is gondolkodj párkapcsolaton.Minden nő igényli a törődést és figyelmet.A másik hogyha neked a tanulás ennyire fobtosabb akkor koncentrálj arra és tegyél félre minden mást.
2017. szept. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld pacsi :)
2017. szept. 3. 09:14
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

Én úgy gondolom,hogy mind két félnek megvan a "saját" élete még akkor is ha kapcsolatban vannak. Fiatal vagy építsd a jövőd , neki támogatnia kellene és elfogadnia.

Csinálni a dolgaidat és ha van időtök nyílván együtt lenni. :)

Szerintem a jövődre koncentrálj,mert igen,bánni fogod.

2017. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem mond el neki, így ahogy most ide leírtad. Amúgy nem mindenben értek egyet a többi válaszolóval. Tény, hogy kell a nőknek a törődés, de szerintem nen kéne elvárnia, azt hogy minden hobbidat, barátaidat, munkádat és tanulmányaidat hanyagold csak azért mert együtt vagytok. Ez így nagyon hamar unalomba fog fulladni, mert teljesen rád telepszik. Attól, hogy együtt vagytok még nem egy test és lélek vagytok. Kellenek a külön programok. Hidd el 13 és fél éve vagyok a férjemmel és soha nem korlátoztuk egymást. A mai napig jól működik a kapcsolatunk. Lehet, hogy neked tényleg nem ő az igazi. 30N
2017. szept. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Ne mondd neki, hanem csináld. Nagyon nem normális minden nap veszekedni, ráadásul ez a csaj rád van telepedve és teljesen ki akar sajátítani. Vannak neki saját barátai és hobbija, életcélja? Ha - veled ellentétben - neki egyik sincs, tényleg semmi értelme együtt lenned vele. Tudom, szerelem meg rózsaszín köd, de ha 2 év után ezt csinálja, később még rosszabb lesz.

Komolyan, néha az az érzésem, hogy pár embert leszámítva csupa olyan ember ír ide, akinek a fejében éhendöglene az agyrágó bogár:

"Ebben a korban az összeköltözésen kellene gondolkodnod, nem azon, hogy legyél minél kevesebbet vele." - Eszedbe ne jusson egy ilyen nővel összeköltözni!

"Minden nő igényli a törődést és figyelmet." - Igen, de nem ilyen korcs méretben és nem úgy, hogy a pasast onnantól kezdve elvágja a külvilágtól.

Itt pedig nem csak a barátaidtól, a céljaidtól és a hobbidtól, hanem a családodtól is nagyon el akar ám szakítani a nőd. Nagyon durva már a helyzet.

Jól látod, koncentrálj a tanulásra, mert ez a kapcsolat csak lehúz téged.


Még egy tanács a végére: ne itt kérj tanácsot :) /szándékos szóismétlés/ Ide többnyire csupa megkeseredett, nem túl előnyös külsejű ember jár (olvass vissza kérdéseket ebben a kategóriában és rájössz), meg csupa habzó szájú nő, aki szerint mindig a férfi a hibás, Éva lányai meg a szentek.

Nemsokára az én meg a 9. válaszoló válasza is 0%-ra lesz leszavazva, pedig ő volt az egyetlen normális válaszolód eddig.

2017. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!