Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakoriak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak az ilyen párkapcsolatok?

Figyelt kérdés
Ismerek egy párt ahol a fiúnak súlyos csontrákja van igy teljesen el van torzulva az arca ha valaki meglátja a szó szerint meg ilyet annyira csúnya az arca, nagyon súlyos beteg egy fiatal csinos lány a párja és száz százalékosan mellette van támogatja szereti és teljesen kitart mellette.
2017. szept. 3. 12:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint az olyan párkapcsolatok ahol ennyire erős szeretet Kitartás van egymás mellett
2017. szept. 3. 12:16
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Húú. Szerintem nem gyakori. Sajnos.

De minden tiszteletem a lánynak ès a fiúnak is.

2017. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Egy hasonlóról tudok. A srácnak is valami különleges csont betegsége van. Külsőre, vékony és alig bír menni, azt is csak pár métert.

Egy darabig, csak segítő volt a lány, végül a párja lett. Szerintem, valami belső kényszer hajtja ezeket a nőket.

2017. szept. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Ritkának tűnnek, mert ritka, hogy valaki ilyen súlyos kórral éljen, ami kívülről is ennyire feltűnő. Nem kell ahhoz súlyos betegség, hogy valakik kitartsanak egymás mellett és szeressék egymást, de egészséges emberek párkapcsolatát látva ezt nehezebb megállapítani, nem? :)
2017. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ritka.Sajnos az gyakoribb ahol az egyik fél lebetegszik és a másik fêlnek nincsen türelme àpolgatni és inkább elhagyja egy màsik személyért .
2017. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!