Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért olyan pasi kell a csajokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért olyan pasi kell a csajoknak, aki lenézi/kihasználja/átb@ssza/stb. őket?

Figyelt kérdés
úgy értem, én nem az a tipikus jófiú vagyok, sportolok, bulizok, van beszélőkém is, még talán csúf se vagyok, de azt veszem észre, hogy csak az ilyen típusú spanok kelendőek a piacon.
2010. máj. 26. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Vannak olyan csajok akik azt akarják, hogy kihasználják őket. Ez a "kalandozásnak" a legelfogadottabb formája. Az égő lenne ha úgy hirdetné magát, hogy "én csak dugni akarok", de ha eljátssza, hogy őt most kihasználták, és mennyire odáig van a csalódástól, akkor senki sem fogja őt kur.ának nézni(persze a 20-adik "csalódás" után már az élesebb elméjű haveroknak dereng valami :P).


Ugyanakkor ne általánosíts! Nagyon sokan vannak olyanok akik 30 éves korukig kb. 2-3 pasival voltak és velük azért szakítottak, mert adott emberrel nem érezték jól magukat.

2010. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként ha nem vagy az a tipikus "jófiú", akkor miért használod ki te is a csajokat? Ha később találsz egy NORMÁLIS, magadhoz illő lányt akkor ő úgyis "neg fogja neked bocsátani", ezt. Valószínűleg azért mert ő sem lesz szűz, mire veled megismerkedik(már nem azért, mert kurv@, hanem mert így jött ki a lépés).
2010. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

A csajok sokkal könnyebben elviselik ha megalázzák őket.


Egyébként meg minden nő k*rva, csak van aki ad a látszatra.

2010. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Az én csajaim mind szerették, hogy ilyen voltam velük


Egyszerűen imádták ... nem is tudom, talán "menő" pasinak tartottak, hogy olyan vad és rideg voltam velük, mások előtt


Ez csak a tinédzserekre volt jellemző, húsz felett már megjelentek az elvárások is

2010. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12:25 akkor még náluk is erősebbek az ösztönök:D
2010. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát az utsolsó hozzászólónak orvasra lenne szüksége.AMúgy én kifejezetten utálom az ilyen pasikat.Ha meg alázkodok egy pasinak az nem azért van mert szeretem ha megaláznak, hanem mert érzelmileg kötődöm a másikhoz,de valszeg előtte nem volt ilyen ás józan ésszel nem is jönnék össze ilyennel.Csak akik már szerelmesek,azok bármit megtesznek a másik kedvéért h. ne veszítsék el.Ugyan így a pasik is ilyenek, ha szerelmesek csak nem veszik észre.Na meg a fiúk többsége ezt ki is használja és irányítani próbálják a másikat.De amúgy nem mindenkinek ugyan az a megalázkodás.Pl. valakinek az orális is annak számít, viszont valakinek meg kölcsönös örömszerzést jelent, na meg azt is lehet úgy csinálni h. mindenkinek jó legyen és senki ne érezze kínosnak a helyzetet. A lek*rvázásról meg csak annyit, h. h. nem általánosítanék.Amúgy az igazi k*vák, pont a férfiak miatt vannak, akik nem találnak normális barátnőt,mert annyira idióták h. kénytelenek fizetni azért h. valaki boldoggá tegye.Ha ők nem lennének, szerintem sok férfi már öngyilkos lett volna.Amúgy én egy átlagos lány vagyok, sok barátom volt,de csak 2-3 olyan fiú volt akivel le is feküdtem, mind szerelem és hosszú kapcsolat volt.A normális pasikra bukom, akik megértőek, kedvesek, aranyosak, foglalkoznak a másik érzéseivel és tisztelik a másikat.Őszinték és érettek.
2010. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

12:29-nek az "utolsó kommentelő"- Hidd el, hogy semmi bajom!


Úgy tűnik, számodra felfoghatatlan, hogy tényleg vannak ilyen lányok?

Szavaidból számomra úgy tűnik, te abba a kategóriába esik, akik kényszernek érzik az orális szexet, és maguktól sosem szopnának, csak a barátjuk megtartásának bebiztosítása végett nyelnek egy nagyot, s teszik meg, de nem jóérzésből


Pedig vannak nők, akik szeretik a szájukban, és imádják az ízét, sőt nem hogy lenyelik, de nyalogatják, ízlelgetik


Az enyémre sosem panaszkodtak és nem kényszerítettem őket sosem olyanra, amit ne szerettek volna, Hozzá teszem, 90%-uk egyenesen imádta, ha a tenyeremmel a tarkójuk alá téve irányítottam a fejüket...


Ebben nincs még semmi különös, vagy megalázó, mint inkább szép


Volt ellenben nem is egy, aki mások előtt akarta, hogy engedjem neki, hogy megtegye. én róluk beszéltem

2010. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
azért, mert nem tesznek föl ilyen idióta kérdéseket...
2010. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Harmadiknál a pont.
2010. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

12:13nak: nem általánosítok, még ha úgy is jött ez most le


12:17nek: most nem értem pontosan a válaszodat, lehet h én vagyok a korlátozott értelmi képességű. 1 szóval sem mondtam, hogy kihasználom őket, ha azt akartad mondani, hogy mért NEM használom ki a csajokat, erre csak azt tudom mondani, hogy vannak bizonyos erkölcseim, de nyilván ebben a világban így nem lehet érvényesülni, szóval az erkölcsök eltűnőfélben vannak ne félj^^


12:29nek: tudnék veled vitatkozni bizonyos dolgokról, mert azért kíváncsi lennék az eddigi "érett, megértő, kedves, aranyos,......." pasijaid milyenek voltak...


12:56: mindig is szerettem a segítőkész embereket:)

2010. máj. 26. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!