Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz kedve volt, nem találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kedve volt, nem találkoztam vele és megsértődött. Jogosan veszett össze velem?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolat. Én vagyok a lány, 23 éves.

A párommal megbeszéltük, hogy ma külön alszunk, én otthon segítek mert elég nehéz most a családi helyzet, dobozolunk, stb, ő meg bulizni megy a haverjaival. Felhívott 22:00-kor, hogy nem alszunk-e ma együtt, én meg mondtam, hogy ma nem de holnap kora délután együtt leszünk.

Aztán most éjfélkor felhívott, hogy nagyon rossz a kedve nem jövök-e át beszélgetni. Mondtam neki, hogy átmenni nem tudok de ha gondolja kimentünk sétálni beszélgetni, erre rámförmedt, hogy ő sosem számíthat rám. Teljesen kikelt magából és egyfolytában veszekedett velem a telefonban így letettem.

Mentsegemre szóljon, hogy ma nekem is rossz napom volt, összevesztem a szüleimmel, nem végeztem a teendőimmel. Holnap reggel is még az itthoni dolgokkal ügyködöm majd.

Mindig számíthatott ram a párom, mindig mellette álltam ezért is esik rosszul, hogy ilyeneket vág a fejemhez. Ő rá se kérdezett, hogy velem mi történt, hogy miért rossz a kedvem, csak kötekedett.

Amikor meg megkérdeztem mi történt azt mondta semmi baja nincs csak rossz a kedve. Holnap a családom megy egy programra. Én direkt azért nem alszom a baratommal, hogy meg délelőtt elvégezzem ezeket a dolgokat, és utána vele legyek(nem megyek a családi eseményre). Erre ő kiakadt, hogy menjek el nyugodtan a programra és nem kell vele lennem.


2017. aug. 11. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem jogos. Normálisan nem lehet megbeszélni a dolgokat??? :(
2017. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon nem jogos az ő részéről..
2017. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Interferencia ***** válasza:
97%
Ez alapján nem, és nagyon utálom az ilyet! Ez talán drasztikus, de közelmúltbéli tapasztalataim alapján azt mondom, hogy ha egy ilyet háromszor eljátszik velem valaki, az instant szakítás - hosszú távon nagyon idegőrlő tud lenni, és miért lennék én egy ilyen emberrel?
2017. aug. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem kérdezed meg tőle, hogy mi baja van? Lehet, hogy sorozatosan azt érzi, hogy nem számíthat rád, nem vagy mellette és ez most tört elő nála. Én pasiként mondom, hogy ahhoz már több csalódáson kell átesni, hogy valakiből ez így kitörjön. Szerintem meg kéne beszélnetek hogyan tovább.
2017. aug. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy, hogy csak úgy rá tetted a telefont, az is elég durva.. Ezek után még kevésbé fog bízni benned.
2017. aug. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Nos mivel előre megbeszéltétek, hogy nem érsz rá, más dolgod van, ráadásul holnap egyébként is találkoztok, ezért kicsit sem jogos. Ha csak nincs vészhelyzet persze.

Mondjuk én az ilyen hisztis egyedtől hamar megszabadulnék. Nem csípem ezt a lelki terroros játszmázást. Na de persze van akit meg a mindennapos dráma éltet.

2017. aug. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%

Ebben a szituban én is berágtam volna. Nem poénból hívott vissza, történt valami, ami miatt arra lett volna szüksége, hogy ott legyél vele, te meg szimplán leráztad.

Ilyenkor az ember nem reális, nem számít, hogy holnap találkoztok, akkor, amikor kellett volna, nem voltál ott.

Az ő szempontjából tehát teljesen jogos a kiakadás. Pasiból van, a lerázás után nyilván nem fog nekiállni mégis panaszkodni, inkább nem történt semmi.


Persze ettől még összeveszni nem kell, le lehet ezt tisztázni hiszti meg mártírkodás nélkül, szóval ez nem volt jogos.

2017. aug. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem jogos tőle. Meg furcsállom, hogy a buliból 10-kor felhiv, hogy nem-e alszol ott. Akkor annyira nem lehetett király az a buli. Szerintem korrekt voltál, felajánlottál neki alternativákat, de értelemszerűen ami épp prioritást élvezett, azt csináltad.
2017. aug. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem ment át ő hozzád, ha annyira akart találkozni? Segíthetett volna neked, és még az éjszakát is veled tölthette volna.
2017. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok rosszindulatú lenni, de nekem első olvasatra az jött át, hogy a srác csak d.ugásra invitált. Nagyon ragaszkodott az esti időponthoz és ahhoz hogy menj át. Hiába mondtad hogy nem érsz rá, hiába mondtad hogy másnap délelőtt oké. Utána jött az érzelmi zsarolás, hogy mert sose számíthat rád. Nekem ennyi jött le, de lehet csak én látom nagyon negatívan a dolgokat.
2017. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!