Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném a tanácsotokat kérni!

Elég kellemetlen helyzetbe kerültem... kb.1 órája összebalhéztam a "pasimmal" (toltuk a szokásos vitánkat, élvezi ha idegesíthet, egyébként nem vagyunk hivatalosan együtt). Eleve haragudtam rá, mert engem nagyon hanyagol, másokkal meg talizgat, meg egész nap beszélget. Aztán elborult az agyam, mert megláttam hogy egy másik csajnak Messengeren a neve úgy van beleírva hogy "Egyetlen szerelmem❤❤❤❤" miközben engem jóformán kihasznál. Nem tudom, hogy most ez viccből van így írva, (szokása hogy baráti körrel - lányokkal szivecskézik) de rosszul esett. Erre lekevertem neki egy elég nagy pofont, még a telefon is kiesett a kezéből. Persze erre rögtön kaptam vissza kettőt, nekem a napszemüveg leesett a fejemről, plusz még most is fáj a fejem. Nem mondom, jogosan ütött vissza, mert megérdemeltem, és most nekem van bűntudatom hogy miért vágtam pofon... Gondolkozom rajta, hogy holnap bocsánatot kérek tőle. Szerintetek jó ötlet? Vagy mit csináljak? Nem akartam ezt az egészet, de fáj hogy ezt csinálja velem.


2017. szept. 4. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Hívd ki egy barátságos bunyóra. Az való nektek, nem párkapcsolat.
2017. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ismerd be magadnak,hogy dugásra használ. Nem jelentesz neki semmit, egy lyukon kívül. Magadtól kell bocsánatot kérned mert ennyire tartod magad. Azért vágtad pofon mert rájöttél hiába tepersz azért hogy szeressen nem ér semmit.
2017. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem amig nem utod meg ujra, addig nem igazan torodik vele, hogy a ge-ci-puttonya epp mit csinal.
2017. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem vagytok "hivatalosan" együtt, mint írod, akkor mire fel a pofon? Mondjuk, ha már így alakult, inkább szakítsatok, hacsak nem élvezitek a pofozkodást. Olyan lehet a kapcsolatotok, mint egy szappanopera.
2017. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Elképzelhető hogy a pofon miatt fáj a jobb fülem? Az egész jobb része az arcomnak zsibbad :(

2017. szept. 4. 20:47
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, ha nagyot kaptál.

Javaslom, tanulj az esetből. Van mit bőven. Pl először fixáljátok le, együtt vagytok-e, és mi fér bele a kapcsolatotokba, meg mi nem.

Aztán, ne pofozkodj, nem valami kultúrált cselekedet.

Olyan pasitól pedig, aki egyszerre több vasat tart a tűzben, és lányokat pofoz fel, ne kérj bocsánatot, kerüld el inkább jó messzire, szóba se állj vele többet.

2017. szept. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Te jó ég, ennek semmi értelme. Menjetek egyik jobbra, másik balra, ez nem párkapcsolat, sőt, ez semmiféle kapcsolat.
2017. szept. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Ne kérj bocsánatot, kerüld el messzire. Megütnöd nem kellett volna, ez tény, de az, hogy visszaüt kettőt egy nőnek, az már aztán nagy sz.rháziság.Eleve kihasznál, több vasat tart a tűzbe, neked meg ez nem tetszik, ennek amúgy sem lenne jövője.
2017. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kérj bocsánatot egy jó kis mélytorkos szopás közepette. Hosszasan ecsetelve hogy te vagy a hülye és jogosan teszi ezt veled mert megérdemled. Megérdemled??? Nem is, te ezt igényled!
2017. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

Te kezdted a balhét, hát neked is kell befejezned. Ez a szabály.


Aztán dumáljatok egyet, utána meg jöhet a békülős szex!

2017. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!