Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi megbánt egy nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soe81 kérdése:

Ha egy férfi megbánt egy nőt, miért nem képes bocsánatot kérni? Ennyire gerinctelen lenne? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A sztori..

Több hónapig voltam egy pasival úgymond kapcsolatban,akivel ritkán találkoztam munka egyéb elfoglaltság és távolság miatt.Viszont mindennap beszéltünk,mindent..tudtuk mikor van a másiknak rossz,jó kedve ha olyan volt támogattuk egymást,intim együttlét is volt..egy hete kiderült nős!soha nem mondta,pedig tétje nem volt a dolognak.Nem tudom megfogalmazni akkor mi játszódott le bennem..tudomására hoztam tudok a dologról,elküldtem.Vártam,hátha jön egy sajnálom,v.vmi amivel megmagyarázza..de semmi..



2017. júl. 13. 11:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
lehet szégyellte, vagy mást is dugott és úgy volt vele, hogy "1 p1n4 minusz" (bocs a kifejezésért, csak, hogy értsd mi játszódhatott le benne...)
2017. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ezt nem nagyon lehet kimagyarázni...
2017. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ahhoz nem volt korrekt, hogy elmondja nős, gondolod, hogy ahhoz az, hogy bocsánatot kérjen? Költőu a kérdés...
2017. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Amiért fordítva sem szokás, ráadásul nem is a bocsánatkérés hiánya még hagyján, de egy magyarázat sincs, egy ok...


De ezt az esetet speciel hogy lehetne megmagyarázni? Szerintem sehogy. Nős, és kész.

2017. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

ég a feje. Bizonyos típusú pasik megalázónak érzik a bocsánatkérést, én is belefutottam már ilyenbe. Egy hetet adtam neki, hogy bocsánatot kérjen, aztán megszakítottam vele a kapcsolatot. Csak vigyázz, mert a végén még te leszel a hibás :) az ilyen ember az igazi férfi ellentéte. Ahogy kitisztul a fejed majd szép lassan észreveszed, hogy hogyan alakította neki kedvező módon a róla kialakított képet, és hogy ennek mekkora része igaz.

Mindenesetre ha visszanézve volt valami jele, hogy valami nem stimmel, legközelebb már legalább könnyebben észreveszed, ez a pasi ennyit ér. De még várd csak ki, lehet majd jön a "nem tudod mekkora szükségem van rád, ezt így nem tudom elmondani" szöveg :D

2017. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%

Miért kérjen bocsánatot? Állította előtte hogy nem nős? Mert ha igen, akkor hazudott és bocsit illik kérni.

Mondjuk, lehetne annyira korrekt, mikor közelebb került hozzád, elmondja, hogy nős és esze ágában sincs elhagyni a párját. Én, ezt mindig közlöm, mert nem szokta zavarni a nőket, de legalább tudják.

2017. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

Hálistennek a volt párom miatt rászoktam a bocsánat kérésre, ha jogos!


A te esetedben ne várj bocsánatkérést egy olyan embertől aki tudatában volt annak hogy csak kihasznált téged. Tuti nem érzi hogy most ezért bocsánatot kéne kérni. Szerintem is az van hogy 1 p.ina minusz... Nem mozgatja meg a dolog.


Sajnálom hogy ez történt!

2017. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

Nyugi kérdező. Mindkét nem ugyan úgy xarik a másik fél lelki világára, ez ugyan úgy emberi tulajdonság, mint az általad hiányolt empátia vagy korrektség. Tapasztalatból mondom.

30/f

2017. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én megszakítottam vele egy hete mindent..ismerem annyira,h.tudom soha nem fogja elmagyarázni mi értelme volt hazudni..neki nagyobb szüksége volt rám mint nekem rá,de pofa az nincs..
2017. júl. 13. 11:56
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodj meg, drága barátom. Minden rendben lesz.
2017. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!