Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném a tanácsotokat kérni!

Elég kellemetlen helyzetbe kerültem... kb.1 órája összebalhéztam a "pasimmal" (toltuk a szokásos vitánkat, élvezi ha idegesíthet, egyébként nem vagyunk hivatalosan együtt). Eleve haragudtam rá, mert engem nagyon hanyagol, másokkal meg talizgat, meg egész nap beszélget. Aztán elborult az agyam, mert megláttam hogy egy másik csajnak Messengeren a neve úgy van beleírva hogy "Egyetlen szerelmem❤❤❤❤" miközben engem jóformán kihasznál. Nem tudom, hogy most ez viccből van így írva, (szokása hogy baráti körrel - lányokkal szivecskézik) de rosszul esett. Erre lekevertem neki egy elég nagy pofont, még a telefon is kiesett a kezéből. Persze erre rögtön kaptam vissza kettőt, nekem a napszemüveg leesett a fejemről, plusz még most is fáj a fejem. Nem mondom, jogosan ütött vissza, mert megérdemeltem, és most nekem van bűntudatom hogy miért vágtam pofon... Gondolkozom rajta, hogy holnap bocsánatot kérek tőle. Szerintetek jó ötlet? Vagy mit csináljak? Nem akartam ezt az egészet, de fáj hogy ezt csinálja velem.


2017. szept. 4. 19:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
7%

Ja, és máskor úgy jusson eszedbe kezet emelni egy férfire, hogy ma már egyenjog van.

Szóval a minimum, hogy prompt megkapod a retúrt és még a lapát is befigyelhet mellé. Ráadásul jogosan.

2017. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Megérdemled.


Gyengébbet nem etikus ütni, erősebbet meg nem tanácsos.


Én nem adtam volna vissza, mert azért mégsem, de azonnal kidobtalak volna cuccostól... főleg, mivel együtt sem vagyunk, akkor mit pattogsz?


Fogadd el, hogy csak dugtok és ennyi.


34ffi

2017. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!