Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarta, hogy bemenje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarta, hogy bemenjek Pestre?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolat, 22 évesek vagyunk.(én vagyok a lány)

Tegnap elhatároztam, hogy találkozok egy rég nem látott barátnőmmel. A párom nem nagyon kedveli, mert ez a lány elég könnyűvérű, de a személyiségét bírom.

A lényeg, hogy régen sokat találkoztam a lánnyal, és a páromnak semmi kivetnivalója nem volt.

Most viszont felhívott telefonon indulás előtt, hogy mit fogunk csinálni? Mondom nem tudom, spontán jött majd meglátjuk. Mondta, hogy jó, de ne nagyon menjünk be Pestre(Pest mellett lakunk). Ezek után felhívott fél óra múlva, hogy mit csinálunk? Mondom nem tudom még most találkoztunk és beszélgetünk. Erre a párom: De csak tudjátok hogy mi a terv?

Fél óra múlva megint felhív, hogy mit csinálunk. MOndom fagyizunk. Erre kérdezi, hogy és utána, csak kitaláltátok.

Aztán megint hívni akart de lemerült.

A lényeg, hogy rá 2 órára feltöltötte a telefonját és felhívott. Ekkor már otthon voltam,de nem tudtam rögtön felhívni. Felvettem a telefont és közölte, hogy de jó, hogy engem el lehet érni és hogy mit csináltunk. Mondtam neki, hogy a városban sétáltunk meg fagyiztunk és süteményeztünk, erre közli velem, hogy valami kamu van a dologban. nem sumákolok-e valamit.

Én ezt nem értem. SOse volt rám féltékeny, és SOHA nem volt ilyen kettőnk között. Mi történhetett szerintetek?

Nekem ez tényleg fura. Ha buliba megyek akkorse szokott hívogatni, ha rámmozdul valaki sose féltékeny. Most meg ilyen furcsán viselkedik. Mi történhetett? Amikor rákérdeztem annyit mondott, hogy csak félt(?), mert nem bízik a lányban.


2017. szept. 5. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek alapján igazat mondott a párod.

Az ördög sosem alszik, szerintem egy hasonló jellegű barátnőtől én is féltenélek, félnék, hogy belevisz a rosszba. Még akkor is, ha valójában a te dolgaidba nem szól bele a csaj.


21/L

2017. szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet megvolt neki a barátnőd és attól fél, hogy a lány majd kikotyogja neked.


Ha buliban sem szokott féltékenykedni, akkor miért pont ettől az egy lánytól félt? Akit bele lehet vinni a rosszba, az azért van, mert hagyja magát. Bízhatna benned annyira, hogy nem vádol meg hazudozással...

2017. szept. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En inkabb a sracra gyanakodnek... valami sumak van a dologban.
2017. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az addig "rendben is volna", hogy félt a csajtól (biztosra veszem, hogy vagy köztük volt valami, vagy a csaj tud róla valamit)... de mi köze volna mindehhez Pestnek?
2017. szept. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!