Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm bemutatott otthon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm bemutatott otthon a családjának akik jól fogadtak de közben szánakozva néztek rám?

Figyelt kérdés
Megtörtént a dolog, minden jól ment, kedvesek voltak viszont az is látszott rajtuk hogy kicsit lesajnalnak.Talán úgy érzik hogy nem vagyok elég jó a lányukhoz? Való igaz hogy nem vagyok egy adonisz, és a barátnőm expasijai jobban néznek ki nálam. Szerintetek kellene ezzel foglalkoznom? Kicsit bánt azért.

2017. szept. 5. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem kellene ezzel foglalkoznod.
2017. szept. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nagy esellyel nagy reszet csak bekepzeled
2017. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Arra nem gondoltál kérdező, hogy téged szimpatikusnak találtak, a lányukat meg szimplán ismerik és ezért ? :D

31/f

2017. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ezt csak bemeséled magadnak, különben is nem velük vagy kapcsolatban, hanem a lányukkal. :-) Ne foglalkozz ezzel.
2017. szept. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz a szülőkkel. Ha valóban lenéznek, majd beletörődnek idővel, hogy a lányuk téged választott. És ha látják majd, hogy szeretitek egymást, boldogok vagytok együtt és ez ellen senki sem tud tenni semmit (még ők se), akkor majd elfogadnak. Tapasztalatból mondom.
2017. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Így néztek rám annak idején a volt férjem szülei is. Később megtudtam, hogy azért, mert nagyon butának tartottak. És csórónak.

Ők egy sokkal szebb, gazdagabb és iskolázottabb lányt szerettek volna a fiúknak...


Iszonyatosan beképzeltek voltak. Úgy beszéltek velem, mintha fogyatékos lennék.


Egyszer szükségem volt egy önéletrajzra és, mielőtt megírtam volna, az anyósom megírta helyettem, és az orrom alá nyomta. Azt mondta, hogy úgy fogalmazott, hogy ott, ahova beadom, elhiggyék, hogy én írtam.


Elolvastam, és az egész úgy volt megfogalmazva, mintha értelmi fogyatékos lennék. Természetesen, kidobtam...


A házasságomat elsősorban az anyósom tette tönkre. Gusztustalan egy asszony.

2018. jan. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!