Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthon lévő anyuka=háztartási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon lévő anyuka=háztartási cseléd?

Figyelt kérdés
Te is érezted ezt? Mióta itthon vagyok a babával (fél év) férjem szinte (szinte!!) semmit se képes magától megcsinálni itthon, csak ha kérem, de akkor meg persze "csicskáztatva" van. Mondtam már neki, miután jol kiveszekedjuk magunkat par napig tart a csoda, de en ezt nem igy akarom... Ti mit tettetek/tennetek ilyen helyzetben?
2017. aug. 16. 06:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
55%

Ilyen embernek nem szültem volna.

A veszekedésekből meg remélem a pici nem érez semmit, bár a gyerek csak gyerek, nem pedig hülye.

2017. aug. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem ilyennek szültem!! Ő nem ilyen volt. Gyereket nagyon szereti, csak valahogy úgy érezheti, hogy en "csak" itthon jatszok a babával...
2017. aug. 16. 06:22
 3/37 anonim ***** válasza:
85%
Bízd rá egy egész napra a babát. Ha szoptatsz, akkor nyilván csak 1-2 órára mehetsz el otthonról egyhuzamban. Ha tápszeres, vagy van a fagyasztóban lefejt anyatej, akkor tiéd a világ.
2017. aug. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
18%

Nekiállnék csinálni is valamit. Tudod, a férjed is DOLGOZIK.


A gyerek nem ok a pcsameresztésre.

2017. aug. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Az igen utolsó! Nem pi csa t meresztek, de igen is kell segitseg baba mellett. de legyszi mondd mar el, h te ki vagy, hany gyerekkel, mert biztos tokeletes gep lehetsz ;). Igen, anyatejes, de csak cicibol fogadja el. Igaz, mar hozzataplalunk. Volt, hogy itt hagytam neki, ehesen uvoltott a gyerek a kezeben, lefejt anyatej es tapszer is volt otthon (akkor meg elfogadta a cumisuveget). Borzaszto bamba egy ember lett.
2017. aug. 16. 06:41
 6/37 anonim ***** válasza:
20%

Jesszus, mennyi degenerált,lusta nő van a világon! A gyerek még csak fél éves, ergo eszik, alszik, nyugodtan ki lehet mellette a házat takarítani. Minlesz veled, amikor szaladgálni, meg pakolni fog, plusz ténylegesen foglalkozni is kellesz vele (rajzolás, építőkockázás, biciklizés, stb...)?!

Az urad a pénzt lapátolja haza, cserébe te ki tudsz takarítani, nem? Vagy mit vársz? Legyen bejárónőd is, mert te babókázol 0-24-ben?

2017. aug. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Jesszus. mennyi idiota, lusta, b@rom van. szerinted ki csinaljameg az itthoni dolgokat? hat jol lepodj meg:EN!!!! lapatolja haza a penzt... aha... kuporgatja a bankszamlajan.. megveszi amit kerek, de ez igy akkor is gaz. en is dolgoztam gyerek elott es tudom milyen. ne meselje be nekem senki, h szegeny ferj...
2017. aug. 16. 06:59
 8/37 anonim ***** válasza:
67%
#6os, melyik 6 hónapos baba eszik meg alszik? Ez nekem tökúj, pedig nekem is van 2 gyerekem. Fél évesen már kúszik a kicsi, méghozzá villámgyorsan. MINDENT a szájába vesz, és marhára nem akar aludni, mert érdekli a világ. Nem arról van szó, hogy a férfi csináljon mindent. De nekem pl.jól esik, hogy én főzök, a férjem elmosogat. Jól esik, és kritikus órákban elmondhatatlanul nagy segítség, ha kitereget. Kérdező, a munkába állást fontold meg. 30 és 10 hónapos gyerekeink vannak. Visszamentem részmunkaidőben dolgozni. Azóta sokkal jobban érzem magam. Jó érzés, hogy pénzt keresek. Sokkal könnyebb, hogy van pár óra szünetem a gyerekvisításból.
2017. aug. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
a fel eves gyerek meg nem csak eszik-alszik. az kb a 2 hos babaig mukodik. egyebkent meg nem a gyerekkel van a baj, ha nem tunne fel, hanem NEM SEGIT A FERJ ES MEG A KAJAJAT SE CSINALJA MEG MAGANAK, AMIT VISZ MUNKABA. hozzatennem, h fozok, de fott kaja nem jo munkaba, mert azt melegiteni kell.. volt, hogy inkabb nem vitt semmit es ehezett. Na erre irom, h cseled.
2017. aug. 16. 07:02
 10/37 A kérdező kommentje:
koszonom 8-as! 2 eves koraig gondoltam, h itthon maradok vele (mert en gyedet kapok-munka utan-), ha mar nem szopizik akkor meg elotte en is szeretnek reszmunkaidot.
2017. aug. 16. 07:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!