Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a hazastarsak vagy parok, akik mar egyuttelnek:Nektek szokott vita lenni abbol, hogy hogyan osztoztok a hazimunkan?

Figyelt kérdés

2017. szept. 5. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Persze.

Csak eddigi tapasztalataim szerint sehogy nem jó.

Ha van sapka azért, ha nincs, azért...

Korábban meghallgattam hogy "minden háztartási dolgot, munkát egyedül kell vinnem..."

majd mikor úgy adódott hogy más munkarendben dolgoztunk, ő sokszor járt délutánra, este ért haza fáradtan, olyankor rendszerint elmosogattam, kitakarítottam, nagyjából igyekeztem rendbe tenni a lakást, hogy ne neki kelljen még este ezekkel vacakolni.

Akkor meg azt hallgattam végig hogy el akarom venni az ő feladatait, direkt azért hogy ő kevesebbnek érezze magát.


Akkor már inkább nem csinálok semmit.

Szar vagyok így is úgy is, akkor minek fárasszam magam?

40f

2017. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

néha.

le van osztva, ki mit csinál de nincs kőbe vésve. én kevesebbet dolgozom így ált. munka után megcsinálom amit kell, ha nem jön össze, akkor hétvégén együtt végigfutunk a lakáson és minden kész 1-2 óra alatt.

2017. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Soha.
2017. szept. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Soha. Mindent együtt csinálunk (kivéve a mosást - 2 perc alatt behányja a ruhákat a gépbe az, aki éppen ráér)

1-2 óra alatt végzünk az egész lakás kipucolásával, aztán mehetünk a dolgunkra. Meg közben is jól szórakozunk.

2017. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem. A párom tud főzni, takarítani, varrni (!), A mosassal van gondja valamiért. Bár mindketten a saját lakásunkban élünk, de sokat vagyunk együtt. Sütiket is szokott nekem sütni . Ja, férfiről van szó.
2017. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még egyszer sem fordult elő, hogy ezen összekaptunk volna. Mindketten teljes munkaidőben dolgozunk, teljesen egyértelmű, hogy mindketten kivesszük a részünk a házimunkából.
2017. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem vitazunk ezen ,mindig az csinalja aki ràér ,akinek kedve van. Multkor pl ô fözött meg mosott ,én meg fuvetnyirtam es autokat mostam.

Van egy 3éves lànyom és van egy ôrôkbe fogadott lanyom ,aki ôt éves lesz. Van amikor en ,van amikor ô vjszi oviba ôket. Altalaban en megyek ertuk.

Van két kutya ,egy Amstaff és egy Német juhàsz. Van'amikor en ,van hogy ô sétàl velûk. Ha en akkor ô fôz és forditva. Hétvégén kettem.

Mindenki elmosogat maga utan ,viszarak mindent a helyére ,letorli az az asztalt ,sta. Meglatja ôis a munkat es nekiàll ,ahogy énis.

Ô maszek festô ,reggel hét nyolc kôrûl megy dolgozni ,du kb négy öt fele ér haza. Én délelôtt alszom ,éjjel melozom fuvarosként. Kb reggel hétre érek haza ausztriabol.

n25

2017. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Leszarom, mikor van elmosogatva, nem kapok agyverzest ha nincs felporszivozva 3 napig meg ilyenek. Altalaban mindig megcsinal valamelyikunk valamit amit epp kell es altalaban rend van, de kik veszekednek ezeken? Valami prolieknal tudom csak elkepzelni. A parom (ferfi) is megcsinal barmit barmikor, es altalaban o foz.
2017. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vita nem, max nézeteltérés.
2017. szept. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Soha nem volt veszekedés.


Nekünk már bevált rendszerünk van. Igyekszünk mindent hétköznap munka után intézni, hogy hétvégére max a mosás-teregetés, és főzés maradjon. Nagyjából az alapján alakult ki, ahogy ráérünk munka után, illetve amit én rühellek csinálni, ő meg jobban szereti, azt ő átvette, amit én szeretek és ő utál azt meg én csinálom.


Így

-ő intézi a heti kicsi és közepes bevásárlásokat, és én főzök minden nap kettőnkre. A havi 1 nagybevásárlás második részét együtt intézzük, mert nem tudna mindent egyedül elhozni. 2 teli nagy szatyor, plusz 1 kerekes-húzós kocsi ilyenkor tele van.

A többi dolgot gyakorlatilag közösen együtt csináljuk, vagy heti váltásban, pl takarítási munkák, mosogatás,portalanítás, ablakmosás, kertben fűnyírás, hólapátolás

-a mosógképet én kezelem, neki fogalma sincs mit kell megnyomni:), teregetni felváltva szoktunk. Mindenki a saját szennyesét a mosógépbe, szennyestartóba teszi, nem dobáljuk szanaszét a házban, szennyes tányér a mosogatóba kerül. 1 hétig én mosogatok, 1 hétig ő

-én intézem a számlákat,postát, netes rendeléseinket

-én összeszedem a szemetet, ő kiviszi a kukába

-begyújtani télen ő szokott, a fát én behozom

-ha néha van valami szerelési munka pl felszerelni egy könyvespolcot a falra, akkor ő megcsinálja, illetve a villanykörtéket ő cseréli ki amikor kiégnek

-kutyát együtt visszük dokihoz

2017. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!