Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki bizton állítja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki bizton állítja, hogy ezért meg azért szakítana ilyen helyzetben, az élesben tényleg megtenné?

Figyelt kérdés

Például azt mondja, hogyha lenne párja, és ő ezt meg azt csinálná (flörtölés mással, megcsalás, nyilvános jelenetrendezés, pofon), akkor azon nyomban kidobná. De szerintem a legtöbb ember nem szakít azonnal, ha szerelmes valakibe, sőt, sokan csak azért maradnak benne egy kapcsolatban, hogy legyen valaki.


Mit gondoltok?


2017. aug. 2. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan itt általában sematikus helyzetekről folyik a vita, az életben meg valós, sokszor összetett helyzetek vannak. Így a megfigyelésed helyes, az emberek nem mindig azt teszik, amit mondanak. Remélem, azért ez a felismerés senkit nem fog sokkolni, aki életében már találkozott más emberekkel.
2017. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én sem az erőszakot, sem a nyilvános megaláztatást, nem viselem el, még egy idegentől sem, nem, hogy a páromtól.


Ha meg megcsalna azt végképp nem.


Azonnal szakítanék vagy beadnám a válókeresetet, hisz nem tudnék már benne megbízni, csalódnék benne, hiába a szerelem, ott eltörne valami és nem tudnék már rá ugyanúgy nézni.


Nem tudnám sem elfelejteni, sem túltenni magam rajta.


Akkor meg minek áltassuk tovább egymást?

2017. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Igen, megtettem.

Megcsalt, kidobtam, elváltunk.

Az elmúlt 5 év engem igazolt, hogy jól döntöttem. Sose tudtam volna bízni benne, nem lett volna már jó a házasságunk soha. Most boldog vagyok mással.

2017. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Itt sok a szájhős.

Megnézném két gyerekkel, anyagi háttér nélkül hogy válna el itt a legtöbb nő, főleg, ha az apuka a gyerektartást se fizeti.

2017. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4


Nem minden nő annyira hülye, hogy saját anyagi háttér nélkül vállaljon gyereket, főleg a mai világban.


Aki mégis megteszi, az meg is érdemli a sorsát!

2017. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"Nem minden nő annyira hülye, hogy saját anyagi háttér nélkül vállaljon gyereket, főleg a mai világban."


Kérlek ne :)

2017. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

:)


Nem kell elhinned! Nem nekem fáj!


Attól, hogy te csak olyan nőket ismersz, az csak téged minősít!

2017. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 16:46


A 48%-sal hiába vitatkozol!


Egyszer megbántották, azóta a kukiját szorongatja és csak visítozik, minden nőn.


Nem kell komolyan venned! :D


Szánalmas egy alak!

2017. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En 4 eves gyerek mellett is elvaltam, megcsalas utan. Vannak tanult, egzisztenciaval rendelkezo nok, akik el tudjak tartani magukat. Egy percig sem bantam meg. Azota van uj tarsam es boldogan elek. Es lehettem barmilyen szerelmes elotte, egy olyan ferfi irant, aki hazudott, atvert, mar csak undort ereztem.
2017. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is 4 volt a gyerekem amikor elváltam. Nem csalt meg a férjem, Elhidegültünk egymástól azaz, csak én akartam dolgozni a helyzeten, neki jó volt a langyos vízben üldögélni. Szex már egyáltalán nem volt. Nem vagyok megcsalós típus, elváltam. Pedig szerettem, a válás engem is megviselt hiába én adtam be a keresetet.

N 40

2017. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!