Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tetszik egy srác sem? A volt barátom helyes, tökéletes "alul-felül"

Figyelt kérdés

és hogyhogy nincs mégegy ilyen srác?

vénlányként fogok meghalni?(30L)


2010. máj. 26. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem biztosítalak semmiről.
2010. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagy elüt fiatalon egy busz.
2010. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem tetszik egy sem... vagy nincs ízlésed, vagy rossz helyen keresed. vagy nem keresed, semmiből nem lesz valami.
2010. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én tudok egy jó pasit, aki 26éves és még szűz, pedig jól néz ki, meg jó fej is, csak nem jár sok helyre, ahol csajozhatna. És még csókolózni sem mer, mert fél, hogy ügyetlen lesz. Szóval nem vagy egyedül :)
2010. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mikor szakítottatok a volt barátoddal és milyen érzéseket táplálsz felé jelenleg?

Kicsit az az érzésem, hogy nem nagyon léptél túl rajta és ezért érzed azt, hogy ő az igazi és nincs aki a nyomában léphet.

30/F

2010. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nektek nem volt már olyan, hogy senki nem tetszik, már huzamosabb ideje?

ennek mi az oka? mikor változik meg?

2010. máj. 26. 15:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tetted túl magasra a mércét?
2010. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
" Tökéletes volt felűl alul" szerinted nincs jobb nála mindenkinél van egy jobb sőt nem is egy csak körül kell nézni és nem hiszem, hogy annyra keresgélnél. Én pl volt egy csaj, hogy 1 óráig el tudtam volna nézni milyen fasza csaj meg minden. De most szombaton voltam egy házi buliba ahol olyan csajt láttam aki vagy 1111111 job volt mint ő:D belsőre már nem bíztos de a másikat se ismertem szóvak erről ennyit.
2010. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De volt olyan. És ez akkor változik meg, amikor találkozol egy tök idegen pasival, aki megtetszik. Tán több helyre kéne eljárkálni, ahol nagyobb eséllyel ismerhetsz meg idegeneket. Pl beiratkozol angolra, vagy chat-elsz valahol, vagy elkezded nézni a pasikat valami társkereső oldalon. Végülis akár a buszn hazafelé menet és megtalálhatod a nagy Ő-t :) Sosem lehet tudni.
2010. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Körül kell nézni jobban. Esetleg nem csak a külsőt kell nézni. Tudod ahhoz, hogy megszeress valakit, nem biztos hogy a külső számít csak.
2010. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!