Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott végig?

Figyelt kérdés
Hello, már kb 4 hónapja együtt vagyok a barátnőmmel, eddig minden jó volt, viszont megtudtam, hogy sokmindenbe nem mondott igazat végig, pedig volt hogy rá is kérdeztem többször, főleg exeiről hazudott, meg arról , hogy hány fiúval feküdt le, (nekem azt mondta csak egyel és azzal is csak egyszer) viszont ez hazugság volt, szerintem azért hazudott, hogy jobb benyomásom legyen róla de akkoris nem tetszik, hogy hazudott a dolgairól, még nem szóltam neki, nem akarom felzaklatni, ti mit tennétek, szóba hoznátok ?

2017. szept. 6. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha valóban hazudott, akkor nyilván lapát. Kérdés, hogyan bizonyítod?
2017. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az nem kérdés , hogy hazudott, biztos helyről tudom és bizonyitani is :D
2017. szept. 6. 19:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha màr ìgy az elejètől kezve eltitkolta az igazat,vagyis hazudott akkor mi lesz kesöbb?csak azt èri el hogy nem fogsz benne megbizni,ès ez a kapcsolat vègèt fogja jelenteni.A legjobb megoldàs hogy megbeszèljètek,ès kèrdezz rà hogy mièrt.Ès mi az hogy ezt nem hoztad szòba hogy ne zaklasd fel?Egyelőre ő hazudott neked ès mèg te nèzed őt?!
2017. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit problémázol ezen?Használod a lyukát amíg jól esik,vagy egyikőtök nem vált, részedről a kapcsolatot meg letekered magadban takarékra.
2017. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, tudom előre mit fog mondani, azt hogy ha elmondta volna az igazat akkor nem jöttem volna össze vele vagy hasonló, igen jövőhéten lessz egy vizsga féléje amit nem szeretném ha miattam nem sikerülne
2017. szept. 6. 19:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy hazudott, azt is tudod mivel fogja magyarázni, akkor nincs is mit megbeszélned vele, legfeljebb azt, hogy soha többé ne tegye. Már ha úgy döntesz, hogy így is őt akarod.
2017. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Te AZT varod el, hogy fiuval Lett volna csak egyszer? O fog kidobni teged.
2017. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem vártam el csak nekem azt mondta, nem az zavar hánnyal volt meg hogy lett vége stb , hanem az , hogy nem az igazat mondta
2017. szept. 6. 20:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Nezd, szerintem beszeld meg vele. Ha azert mondta, mert felt hogy nem jossz ossze vele, akkor kerdd meg hogy tobbet ne hazudjon, mert te ugy akarsz vele lenni, hogy nem azon gobdolkodsz mi igaz mi nem. Lehet elkovetett hibakat es nem akarta hogy azok miatt a hibak miatt felreismerd, eliteld es ne adj eselyt kettotoknek. A multjarol hazudott gondolom, nem a jelenrol, szoval nyilvan szegyenli, ami azt jelenti hogy most jobb ember mint akkor volt, de a multjat inkabb jobbnak allitja be. Szerintem adj neki, magatoknak egy eselyt. Lehet ez egy melypont, de ha ebbol megtanulta hogy hazugsaggal csak rosszra szamithat, akkor meg egy nagyon jo kapcsolat is kialakulhat koztetek. Fel kellene fognia, hogy ha oszinte es az igazsag ellenere ot valasztod, akkor a kapcsolatotok erosebb lesz. Miket hazudott meg amugy, mert en most ezt csak arra irtam ha a multjarol.
2017. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen a múltjáról legalábbis amit tudok :) nem tudhatom másba hazudott-e de a vizsga után felhozom a témát aztán lessz ami lessz meglátjuk :)
2017. szept. 6. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!