Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve együtt vagyok a barátommal és valamiért nagyon féltékeny vagyok a volt barátnőjére. Amit tudni kell, hogy a barátom lengyel és angliában találkoztunk és angliában is lakunk. A lány sosem volt angliában,így itt nem is találkozhatunk vele. Viszont a lány a testvérének a gyerekének a keresztanyja és mint kiderült az egyik legjobb barátjának, akik itt élnek tőlünk nem messze a lány unokatestvére. Borzasztóan féltékeny vagyok. Ha nézünk egy filmet amit ők is együtt néztek akkor nem tudom élvezni azt, ha elmegyünk valahova pl krakkóba és rájövök hogy a lány is vele volt itt akkor el megy a kedvem. Úgy érzem én csak egy örökös második vagyok és nem tudom miért. 1.5 évig voltak együtt és azért lett vége mert a lány megcsalta. Nem értem miért vagyok féltékeny mivel a barátom a legjobb dolog ami velem történt és inkább meg kellene köszönnöm. Talán az, hogy ő konkrétan az a fajta lány akinek a teste olyan vékony hogy minden faszi akarná. Én meg duci vagyok, ami meg a barátom szerint írtó dögös és hogy semmièrt sem cserélné el ezt. Lehet, hogy csak az alakja miatt jön elő ez? Már nagyon elegem van ebből a féltékenykedésből


Bocs ha érthetetlen, de már nagyon ki akartam írni ezt.



2017. szept. 6. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Vlsz a barátodnak is elege lesz belőle, ha nem hagyod abba.

Fordulj pszichológushoz.

2017. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neki próbálom nem kimutatni
2017. szept. 6. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység rólad szól és nem a másikról.


Nézd meg ezt a videót, remélem segít neked: https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ&t=127s

2017. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jó lenne, ha abbahagynád, mert úgy tűnik, nincs rá semmi okod. Viszont bármennyire is próbálod nem kimutatni a barátod előtt, idővel, rá fog menni a kapcsolatotok.
2017. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ezt mégis hogy lehetne? Már beszéltem a barátommal is, meg a baratnőimmel is. Nem is értem miért. Tudom, hogy egy idióta vagyok de egyszerűen nem bírok nem féltékeny lenni
2017. szept. 6. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj amig a pàrod nem hanyagol el meg nem foglalkozik jobban az exével addig nincs okod féltékenynek lenni.
2017. szept. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!