Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lánybúcsún férfiak ez elfogadh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsún férfiak ez elfogadható ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Nekem csak férfi barátaim,ismerőseim vannak. Már àltalános iskolában is fiúkkal barátkoztam aztán később középsuliban tényleg sikerült 2 fiú barátot szereznem akikkel a mai napig tart a barátságom és ők álnak hozzám a legközelebb a párom után. A munkám során pedig sikerült egy haveri viszonyt kialakítatnom pár emberrel, de ezen emberek tagjai is mind férfiak. Nincsenek barátnőim,lány ismerőseim sem, akikkel beszélgettem, vagy bármi. Egy két kolléga van, de velük nem szoktam beszélgetni. Elég az amit látok,hallok folyamatosan kibeszélnek mindenkit,veszekednek.


Az anyukám külföldön él. Testvéreim nincsenek.


És a párommal így 4 év együtt élés utàn sokat beszéltünk az esküvőről,hàzassàgról.


Nos neki, nagyon sok barátja van mindkét részről. Szóval szép legénybúcsúja lehetne a srácokkal.


De nekem egy db lány ismerősöm,barátom sincsen. Viszont lánybúcsút ha úgy alakulna...akkor szeretnék. Csak kicsit más formában valósúlna meg: A barátaim nagyon szeretnének eljönni majd a "lánybúcsúra" ha lesz...de nem tudom még,hogy a párom ennek örülne-e. Vagy nem lesz furcsa. Azt tudja,hogy nincs lány barátnőm,nem barátkoztam sosem lányokkal. És beszéltük is,hogy érdekes helyzet lenne ez..de mondom,mégcsak beszélgetünk róla. De szerintem velem tervez(ne) :) és ez most így eszembe jutott.


Ti fiúk/férfiak ezt ilyen esetben megértenétek? Tudom,hogy fura helyzet :)


N


2017. szept. 7. 11:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kicsit aggódom,hogy ha ezt így tàlalnám a páromnak,mert szerintem azt gondolja,hogy azért csak lesz pár lány aki jelen lehetne a lánybúcsúmon. De..nincs ilyen! Senki!
2017. szept. 7. 11:17
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezt szeretnéd próbáld meg vele megbeszélni, ha ők a barátaid, és ezt tudja is, és nem zavarja, szerintem ez sem fogja.
2017. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Azért ha már a házasságnál tartotok, akkor feltehetőleg ismeri a barátaid és nem gondolja, hogy bármilyen veszélyforrás lennének. Beszéld meg vele, szerintem ha normális, akkor nem lesz ebből semmiféle konfliktus vagy probléma.
2017. szept. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
"Így kezdődik egy gang-bang" írták anno a napiszaron.
2017. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Én eleve nem rajongok a leány/legénybúcsú-cuccért. Szerintem k...va kínos.
2017. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ez az egész lánybúcsú/legénybúcsú dolog izzadságszagú erőlködésnek tűnik.
2017. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%

#6


Bezzeg bekómázni a szigeten a sok partidrogtól nem kínos meg erőltetett.

2017. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tartsatok közösen egy nagy bulit? Itt gyk-n is láttam már többször, hogy a pár nem külön-külön tartott leány- és legénybúcsút, hanem együtt buliztak egy jót a 2 baráti társasággal.
2017. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre gondoltam, hogy együtt kéne tartani.
2017. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vki el tudja magyarazni mi az amit "ad"egy leanybucsu???? Mi celt szolgal?
2017. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!