Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elfogadható, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható, ha a párom csúnyán beszél velem?

Figyelt kérdés
Amikor összeveszünk bunkó f..sz vagyok pl. Nekem ez rosszul esik, hiába kér bocsánatot pár nap múlva.
2017. ápr. 13. 15:32
1 2
 1/13 omba ***** válasza:
100%

Semennyire.

Ha meg rendszeres program az összevsezés, az egy további ok, hogy küld el a francba.

2017. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Én nem tűrnék ilyen szavakat a páromtól. Maximum ha tudom viccel és épp ugratjuk, szivatjuk egymást. De egy komoly beszélgetésben vagy vitahelyzetben semmiképpen.


De ismerek olyat akik így beszélnek otthon egymással nap mint nap. A férj is, de az asszony is. Furcsa, de jól elvannak.

2017. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Ez egyértelmű: ne engedd meg Neki. Ha többször szlsz Neki és nem hajlandó ezen változtatni akkor hagyd ott, szakíts Vele.


Egyébként is ha mögé nézünk a szavainak: azt a pasit aki a társam sosem tartom bunkónak, hiszen azzal magamat is minősítem.....


Nincs olyan,hogy kiszalad a száján aztán bocsánatot kér.


Vélhetőleg nem volt gyerekszobája...


Belenéztem a Pumpedék realitybe. Eszméletlen. Nem tudom hogy kerülhetnek adásba, és ezért még fizet a média Nekik?

2017. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lazy Lover ***** válasza:
55%
ha van rá oka megbeszélném vele a dolgot ha ok nélkül mondja akkor kuka
2017. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
semennyire sem.
2017. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Mi is elég csúnyán beszélünk egymással😅 ha poénkodunk is más szavakat használunk de mikor veszekszünk akkor meg aztán hujujj. 5 éve szeretjük egymást. És jól megvagyunk köszönjük szépen .
2017. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
semennyire,már nem lenne a párom.
2017. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nálunk rendben van minden, akkor csodálatos az élet. De ha veszekszünk... :D

A párom ugyan nem engem szokott ocsmány szavakkal minősíteni, de csúnyán beszél, ha nagyon összeveszünk. Én csúnyán ritkán beszélek, még akkor is ha mérges vagyok, de én meg elég hangosan fejtem ki a véleményemet.

Ettől függetlenül jobb a kapcsolatom, mint a környezetünkben bárkié, ezt lefogadom!

2017. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyira elfogadható, amennyire te elfogadod. Ha téged zavar, akkor nem hiszem, hogy sokat számítana az, hogy engem nem zavarna. De amúgy engem is zavarna.


De igazából nem ez a baj. A kérdés az, hogy egyáltalán miért veszekedtek, főleg miért ilyen hevesen? Ne elsősorban a csúnya beszéddel foglalkozz, hanem azzal, hogy jobban megoldjátok a problémáitokat és ne jussatok el ilyen szélsőséges helyzetbe.

2017. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs gond a vitával, veszekedéssel, minden párnál előfordul. Azzal sincs gond ha mindkét fél elfogadja az "olaszos" hangoskodást, néha ocsmányabb szavakat. Viszont itt a kérdező ezt sérelmezi,rosszul esik Neki, ezt meg is jegyezte, ezért ez már nem vehető szerelmeskedős poénos vitának, amit aztán a békés kibékülés követ.
2017. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!