Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a korai öregedés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a korai öregedés a férfiaknál, mi az oka?

Figyelt kérdés

Huszonévesen már kopaszodnak! Ritkul a hajuk! Harmincasok nagy tömegben kopaszodnak, sörhas, súlyfelesleg. míg az 50-70 év közöttiek sokkal fittebben néznek ki! Lapos has, és van hajuk! Mitől van ez?

Ha ugyanaz a stressz és hormonok az ételekben van rájuk hatással az idősebbeknek mégis van hajuk a fiatalok meg már huszonévesen kopaszodnak? Egyszerűen nem értem az okát!


2017. szept. 8. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az összes huszonéves srácismerősöm közül talán egy vagy maximum kettő aki kopaszodik, nem tudom, hol élsz te. Amúgy meg nem ők tehetnek róla és nem feltétlenül stressz, nem a random öregembereket kell megnézni, hanem konkrétan az ő felmenőiket.
2017. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
A kérdés értelmetlen és felesleges, téves, eltortított adatokat tartalmaz, ès azoknak keresed a miértjét.
2017. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem is lehet vagy kell mindenért a nőket hibáztatni, ezért lehet valamennyire.

Erre rájátszik, hogy a legtöbb férfi komoly stresszben él 20-30 évesen. Bizonyítási vágy, folyamatos görcsölés, hogy le kell tennie valamit az asztalra, nőkkel való kudarcok sorozata, stb. A céljai megvalósítására és a boldog, jobb élet összehozására pedig túl sok lehetősége vagy mozgási tere nincs.

2017. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

" míg az 50-70 év közöttiek sokkal fittebben néznek ki"


Báháháháhá :D Te se találoztál még apámmal.


Amúgy tényleg sokan kopaszodnak, de ez genetika vazze. Nem tehetnek róla. Én meg őszülök, az se jobb 25 évesen.

2017. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22 vagyok, és én is egyre több kopaszodó, őszülő (!) fiút látok, akikkel egy évfolyamba jártunk (és nem azért, mert 30 éves korukig bukdácsoltak általánosban :D), vagy egy-két év különbség van köztünk. A 30 év még nagyon is jóindulatú becslés. Már 20 éves kortól egyre igénytelenebb mindkét nem, nemcsak a fiúk (a többség). Tizenévesen sokkal igényesebb volt szinte mindenki. Az elhízás ugyanez. Tizenévesen még sokaknak elég gyors az anyagcseréje ahhoz, hogy vékonyak maradjanak (pedig a többség zabál össze vissza, a vékonyak is). Mostanra majdnem mindenkinek jelentős feleslege van, huszonévesen már lassabb az anyagcsere (az életmód nem változik a többségnél). Tehát ez sem 30 éves kornál kezdődik, hanem inkább 20-nál. Én a környezetemben ezt látom a korosztályomon, mindkét nemnél. 22F
2017. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ugyan, a gyerekek kozott is tengeteg az elhizott csipsz zabalo.


Sokszor 40-50 evesen kapnak eszbe az emberek es valtanak eletmodot.

2017. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Idősek nem zabálnak össze vissza mindent? Azok is eszik a zsíros kajákat, meg a fehérlisztes dolgokat, mégis másabbul néznek ki!

Huszonéves min stresszel? Max a sulin meg a vizsgáin, de gyerekén, lakásontörlesztésen még nem.

2017. szept. 8. 21:15
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyapámnak kockás hasa van, pedig nem is sportol, igaz, h fizikai munkát végzett, mindig aktív volt. És nem győzöm nyírni a haját, mert gyorsan nő. Huszonéves unokatesóm meg kopaszodik, meg kicsi sörhas.A névnapi asztalnál meg csak nézek, hogy mi van?


Pedig nagyapámat is érte stressz , ezek az emberek túlélték a háborút, azért az nem kis stressz.


Valami olyan dolog lehet a háttérben, amiről nem tudunk.

Ha az idősebbek és a fiatalabbak is ugyanazok a hatások érik, mégis főleg a fiatlokra hat, akkor ez vmi génmutáció lehet!!!

Nem akarom a vészharangokat kongatni, de itt vmi nagyon gáz dolog van!

Lehet h valakiknek érdeke h a lakosság ne szaporodjon el, háttérből irányítják a hormonokat a kajákon keresztül?


Hallottam, hogy sok étel női hormonokat tartalmaz, rengeteg, amiről sokan nem is gondolnák!

Meg, hogy az alkohol a tesztoszteront átalakítja női hormonná, vagy lebontja.


Mondjuk az öregek is iszogatnak, vagy azok nem úgy?

2017. szept. 8. 21:23
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az lehet, hogy a mai idősek egy viszonylag nélkülöző világban szocializálódtak (a maihoz képest mindenképpen). Ezért ösztönösen tudják, hogy mennyi az elég, legalábbis egy részük (rengeteg elhízott van ebbena korosztályban is). A fiataloknak pedig gyakorlatilag korlátlan mennyiségben elérhető mindenféle kaja. Nem is tudják, mi az, hogy nélkülőzés. Tizenévesen még jó móka, hogy zabálsz, mégis vékony vagy (a szerencsésebbeknél), de húsz éves kor körül az emberek többségének szigorúan lelassul az anyagcseréje, és sokan nem hajlandóak tenni azért, hogy vékonyak maradjanak.
2017. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha végeztél az általános iskolával, olvass kicsit biosz könyveket, hasznos lesz. Bár attól tartok, hogy az általad vázolt probléma okait nem érted majd meg, de nem kell mindent tudni. Azért próbálkozni lehet.
2017. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!