Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a korai öregedés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a korai öregedés a férfiaknál, mi az oka?

Figyelt kérdés

Huszonévesen már kopaszodnak! Ritkul a hajuk! Harmincasok nagy tömegben kopaszodnak, sörhas, súlyfelesleg. míg az 50-70 év közöttiek sokkal fittebben néznek ki! Lapos has, és van hajuk! Mitől van ez?

Ha ugyanaz a stressz és hormonok az ételekben van rájuk hatással az idősebbeknek mégis van hajuk a fiatalok meg már huszonévesen kopaszodnak? Egyszerűen nem értem az okát!


2017. szept. 8. 20:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A fiataloknak az androgén hajhullás okozhatja a kopaszodást. Ez sajnos örökletes betegség. Tehát ha az apádnak kihullott a feje búbján a haja, akkor neked is ki fog. Hála istennek nekem nem fog.
2017. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De egyre többnek?
2017. szept. 8. 22:25
 13/17 anonim ***** válasza:
A mai lányok és nők...nézz rájuk és nőiességükre, aztán a férfi szervezete inkább lebontja magát, mint nekik legyen kitéve:DDD
2017. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy egyre több fiatal kopaszodik? Éltél régen? Gondolom nem.

Az 50-70 évesek között több a fitt? Hol? Voltál már idősek otthonában? Voltál már gyárban? Voltál már temetőben megnézni, hogy mennyien haltak már meg ebben a korban?

Ha végignézek az ismerőseim közt, 2 fiatalt tudok, aki kopaszodik. Az egyiknek az apja is hamar kopaszodott, gyerekkorom óta ismerem. A másiknak valami gebasz volt kiskorában a családjában, gondolom a stressz közrejátszott.

2017. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Menj fel a tarskeresore ird be a korhatárt,fogsz nézegetni nagyot a felhozatalon!


Igen nőkre is igaz sajnos.

Mikor én voltam 20 éves nem emlékszem h huszonevesek kopaszodtak volna.

2017. szept. 9. 00:09
 16/17 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból nézegettem már társkeresőt és nem láttam ezt a dolgot. 25 vagyok és a korosztályomban sem látom.
2017. szept. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Cigi, pia, es egyeb drogok miatt, illetve stressz.

Genetika is kozbejatszik, de nagy hatasa van annak, hogy ki hogy el.


28/f szep hajjal :D

2017. szept. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!