Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régebben akart velem járni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben akart velem járni, de történtek dolgok? (Bővebben)

Figyelt kérdés
Régebben (3 hónapja kb ) tetszettem egy fiúnak,felvett msn-re,nagyon sokat beszéltünk egymással.Néha találkoztunk,és megkérdezte h járunk e,és azt feleltem neki h msnen megbeszéljük..azt mondtam neki h nem,mert túl 'érzékeny' típus..erre veszekedtünk és letiltott..újra felvettem,és hiányzik,és már járnék vele!NAGY HÜLYESÉGET CSINÁLTAM!mit tegyek,hogy újra jobb legyen ez a kapcsolat?(de lehet van barátnője mert msn szöveg szeretlek)MIT TEGYEEEK? :(
2010. máj. 26. 17:28
 1/8 A kérdező kommentje:
én 17 vagyok ő 18
2010. máj. 26. 17:28
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már csak büszkeségből sem kezdene el járni veled. Ezt sajna elrontottad, de ha mégis nagyon összeakarsz vele jönni akkor old meg hogy találkozzatok személyesen és beszélj vele. Azonban nehogy az legyen, hogy elkezdetek járni és megint rájössz hogy mégse és jó és dobod. Szóval gondold át a döntésed és ne játszadozz vele.
2010. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát őszintén.. ez full hülyeség volt. Tudod (nyilván nem tudod) egy fiúnak nincs annál elkeserítőbb és összetörőbb érzés, amikor egy csaj kikosarazza, főleg mikor ki mert térni a konkrétumra. Ezért sose szokott ilyen lenni, csak táncolni hívják, elhívják valahova partnerként, vagy hasonló, mert egyenesen retteg attól, hogy így pofára essen, ez mindenek előtt az első, amit el akar kerülni.


Igazából ilyenkore még meg lehet beszélni a dolgot normálisan, hogy miért nem, meg hogy jól esett és elmondani az indokot rá (de ha nincs, akkor meg nem értem mi szokott lenni a baj)


Szóval ezt elcseszted, de ez az egész tapasztalatlanságra utal.. bár nem írtál kort, de valami azt súgja hogy 15 alatti.. nos?

2010. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja bocs, nem láttam az első kommentet, akkor az nem érvényes :)
2010. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok és ő lett volna az első!semmi baj,köszönöm a válaszokat
2010. máj. 27. 18:29
 6/8 Apollo93 ***** válasza:

Hát ezt elk*rtad....Én a helyedben eléggé tepernék :S

Ha érzelmes a srác akkor meg még inkább a lelkébe tiporhattál.

2010. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy semmi baj, én is elcsesztem az első lehetőségemet, bár azt inkább elszalasztottam, nem lemondtam, nem hinném hogy újra összefutnánk.. ez van. F
2010. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszoló.. hm :) ez is érdekes
2010. jún. 1. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!