Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne egy távkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egy távkapcsolatot megmenteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, jelenleg másfél hónapja élek párkapcsolatban, sajnos ezt hozta most a sors, de nagyon szeretem a párom. A probléma a kapcsolatunkba, hogy neki az érzelmei irántam egyre kisebbek és érzelem nélkül nincs értelme folytatni. Előtte 1évig együtt voltunk. Szeretném megmenteni a kapcsolatunkat és szeretnék tanácsokat kérni illetve szívesen hallgatnék olyan emberektől történeteket akik már maguk is átélték vagy jelenleg is ilyen élethelyzetben vannak.

2017. szept. 9. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nezd, oszinte leszek veled, nem veletlen szokas azt mondani (tobbfelekepp is lattam mar leirva, en ezt a verziot ismerem), hogy a tavolsag a gyenge tuzet eloltja, az eroset fellobbantja. Rengeteg kapcsolatot latok magam korul, ami csak azert mukodik, mert a felek egyfolytaban egyutt vannak, es ezert nincs csupan kapacitasuk, erejuk uj emberke utan kutatni - nem pedig azert nem kutatnak, mert akkora lenne a szerelem. Szerintem ha masfel honap tavkapcsolat utan ott tart a parod, hogy mar lassan el is multak irantad az erzesei, akkor ennek ennyi volt, ezert felesleges tornod magadat, mert nem akar teged igazan. Ha 5 kilometeren belul vagy, akkor oke, de amugy kulonosebben nem torne magat erted.

Ezt ugy mondom neked, hogy lassan 2 eve elek tavkapcsolatban (jo par orszag valaszt minket), es bar termeszetesen vannak vitaink stb., de olyasmibol feszultseg, hogy kisebbednenek az erzelmek sosem volt, mert csakis egymast akarjuk.


Mekkora a tavolsag koztetek? Milyen gyakran tudtok talalkozni igy?

2017. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ásó,kapa,nagyharang.Magadat mentsd.Már ha van egy csöpp eszed.
2017. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak azt a kapcsolatot lehet megmenteni, ahol mindketten akarjátok.


Ha az egyik fél leszarja, vagy félvállról veszi, annak úgy se haszna, se értelme nincs.


Mi 1000km-ről távkapcsolatoztunk, és baromi nehéz volt, az elválás meg pláne, de kibírtuk, mert tudtuk, hogy átmeneti és együtt akarunk élni.

Sok sírás, szomorkodás után végre együtt lehetünk és már nem engedjük el egymást soha.

2017. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!