Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki már volt ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már volt ilyen helyzetben mivel tudnám megmenteni a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Már egy ideje inkább barátok vagyunk a párommal ... nincs se egy ölelés, se csók a szexről nem is beszélve (kb. 2 hónapja voltunk együtt utoljára). Nem alszunk együtt már vagy 1 éve. Kb. 3 hónapja nagyon kiborultam (nem ezek miatt) és megmondtam inkább legyen vége ennek az egésznek, mert semmi értelme. De akkor visszahízelegte magát, hogy neki én vagyok a legfontosabb, meg nem tudna nélkülem élni, inkább megváltozik stb. Igen ez így is volt kb. 1 hónapig. Most minden a régi...

Ma véletlenül rábukkantam a 2 évvel ezelőtti képekre, amikor még minden tökéletes volt. Utána jöttek a rossz dolgok, csajos ügyei, mellébeszélés, titkolózás. Hogyan juthattunk ide, erre a szintre. Azóta a sírás folytogat. Csak ez jár a fejembe, hogy hol és mit ronthattunk el!? Ha együtt vagyunk csak a veszekedés megy. Mindenben csak a rosszat látjuk, nem tudunk örülni egymásnak. 4,5 éve vagyunk együtt.


Aki már volt ilyen helyzetben sikerült a régi varázs visszacsempészni a kihűlt kapcsolatba?


Válaszokat előre köszönöm!


2016. dec. 18. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom annak ellenére, hogy ő nem foglalkozik veled, gondolom te megteszel neki mindent, kénye kedve szerint.

Feltételezem már beleragadt ebbe a komfort zónába és rájött, hogy ha szakítanál, akkor újra neki kellene önállóan mindent megcsinálnia.

Te magad mondtad, változtatott, de egy csak egy hónapig mentek úgy a dolgok, ami annyit tesz, hogy ez már nem egy működő képes kapcsolat.

Tudom, hogy nehéz lehet kilábalni egy ilyenből, de azt tanácsolom, ha eddig nem ment, inkább hagyd ott és ne hagyd magad el. Ne hagyd, hogy vissza sírja magát.

Hány évesek vagytok?

2016. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sztem ezt fölösleges erőltetni.. Kozel 5 ev egyutt, amiből 1 ev igy telt el, h mar külön agyban is alszotok.

Van olyan kapcsolat, amit vissza lehet meg hozni, de ilyen háttérrel, amit írtál, h csajos ügyei voltak, titkolózás, stb. Ebbol mar sztem nem.

Az is könnyen meglehet, h melletted van vkije v alkalmi kapcsolata, azert sem alszotok együtt. Azert egy egészséges kapcsolatban a ferfi vágyik az egyuttalvasra, szexre - ami 2 hónapja nem volt- . Szoval biztos van vaj a fejen. Ilyen nincs, h semmi nincs. Szoval, lehet meglepodnel, ha bele tudnál latni jobban a dolgaiba, es kiderülne, h csak veled nincs szex.

Sztem zárd le ezt a kapcsolatot, ez igy mar csak időpocsékolás, nincs ertelme. Lépj tovabb. Jobb biztos nem lesz.

Azert, h a parodnak meglegyen a biztonság es a háttér, ezert ne maradj vele.

2016. dec. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Külön lakunk, nem szerettem volna még senkivel összeköltözni.

2016. dec. 18. 10:37
 4/7 anonim ***** válasza:
4,5 ev alatt odaig jutottatok, hogy nulla bizalom, nincs egyuttalvas egy eve, es csajok... mit szeretnel ettol a kapcsolattol ugy oszinten? Azert mert viszonylag sok ideje egyutt vagytok, meg nem egyutt osszeposhadni egy szar kapcsolatban.
2016. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megértelek. Nem tudom van e ezeknek ésszerű oka, hogy ide jutunk. Lehet ez a dolgok rendje. Ahogy születünk és aztán vége.
2016. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem kiszeretett belőled és ràjött hogy rajtadkívül is van élet ha így gondolkodik nem szerelmes csak volt de az sem tartott sokàig !Sztem szakits meg vele minden kapcsolatot tudom ez a legnehezebb része de egy link alak miatt ne tedd tönkre magadat egyszerűen nem érdemes !Most sztem az eszedre halgass ne a szivedre adtàl neki egy esélyt nem élt vele nem komolyodott meg ez màr nem a te hibàd !
2016. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de te ezt kapcsolatnak nevezed? Lépj tovább. Mit vergődsz benne? Lassan öt éve együtt vagytok de össze se költöztetek?? Hány éves vagy 20? Nem értem komolyan. Össze jártatok dugni de már az se megy?
2016. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!