Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet az, h a pasi gyorsan beleszeret egy csajba?

Figyelt kérdés
Nálunk ez így van..a barátom hamar belém szeretett de én nem tudom,h mit érzek..:S:S
2010. máj. 26. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem is lennétek együtt ha sokat vacakolt volna, mert téged az ilyenek nem is érdekelnek (a gyáva, közeledni nem merő pasik).

De gondolom te sem hiszed komolyan hogy szeret téged. Azt akarod hogy kihasználjanak (ami egyáltalán nem baj :) )!

2010. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én páromnál szerelem volt első látásra. Nálam kicsit késtek az érzelmek. :)

21 L

2010. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom,hogy kihasználjanak, és látom rajta,hogy igazán szeret. Hát remélem nálam is lesznek érzések valamikor már:D
2010. máj. 26. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos, Én 1 47 éves ffi vok. 24 évnyi házasság után válunk, DE! az élet megy tovább! Most 1 társkereső oldalon belezúgtam 1 csajba. Hát5 mit mondjak... Szerelem első látásra! Első este egymás karjaiba estünk. Tehát lehet!!!

Ha valakinek szerelmi csalódása van , az nagyon hamar bele tud valakibe szeretni. És még 1 érdekesség: sose hittem volna, hogy a szerelem átalkulhat szeretetté, közömbösségbe, majd UTÁLATBA!!!! BNa, ez bvelem negtörtént...

2010. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom is nagyon hamar belém szeretett, én az első egy hétben még nem voltam biztos magamban, hogy tényleg ő kell e nekem, de aztán semmi kétségem se volt felőle. Ő kell nekem és senki más :)
2010. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!