Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy egy pasi beleszeret egy nöbe, de ezt még magának sem vallja be?

Figyelt kérdés
Akkor ez azt is jelenti, hogy mélyebbek az érzelmei?
2009. okt. 23. 02:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lehet, hogy nem veszi észre, vagyis nem tudatosul benne, de csak a kezdeti szakaszban. Mennyi ideje ismeri a pasi a nőt? (életkoruk?)
2009. okt. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van
2009. okt. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk érdekes a felállás: a pasi 36 éves (független, de van egy "nöje"... aki nem túl komoly, csak úgy van)... én pedig 39 vagyok. Válófélben. De olyan feeling van köztünk, hogy még én is alig merem elhinni. De a pasi(m?) szerintem nehezebben fogja fel, hogy mi is van...
2009. okt. 24. 04:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet.Én is jártam már így.A pasi idősebb volt nálam 8,5 évvel,és annyira azt programoztam magamba,hogy nem lehetek szerelmes belé,hogy mire észrevettem már fülig benne voltam/vagyok a dologban.

Hogy miért?Mert soknak találtam a korkülönbséget,meg mert külsőleg nem olyan volt,aki igazán az én esetem,és mert meg akartam felelni a körülöttem élők vélt és valós elvárásainak.Ma már teszek az egészre,és akinek nem tetszik,az majd nem néz rá alapon szeretem.De tényleg idő kellett,több év,hogy be merjem vallani magamnak.Fura egy lelkiállapot az biztos.

2009. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!Nos a részletek, körülmények ismerete híján talán néhány tipp:

1. A pasas tényleg nem szerelmes,csak a csaj nem akarja elhinni.

2.Talán minden megvan a szerelem tényéhez, csak a pasi még nem dolgozta fel a történéseket.

3.A pasas vágyik a kalandokra, nem akarja a lehetőségeket elszalasztani, de hazudni sem szeretne a 'szerelmes lettem beléd' szavakkal.

4.A pasas tényleg nem szerelmes,de ha másként nem ér célba, talán kimondja a bűvös szót.

5. Szerelmes is lehet,de annyira hogy még semmit sem lát a rózsaszín ködben.(csak nehogy meglepi legyen ha tisztul a kép :)

2009. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!