Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy pasi beleszeret egy lányba és ettöl megijed?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, legalábbis azt hiszem én ebben a helyzetben vagyok. De hogy érted, hogy megijed? Megijed és nem keres többé, vagy megijed és nem mer megcsókolni vagy mire gondoljunk?
2010. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én barátom is "megijedt" attól, hogy régen megkedvelt, mert egyszer csalódott nagyon nagyot egy lányba. A mai napig fél, hogy esetleg bennem is csalódna.
2010. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ugy értem a megijedet,hogy nem találkozik velem mert komolyabbra fordultak az érzései mint tervezte...csak sex kapcsnak indult,de bekavartak az érzelmek :(
2010. aug. 1. 13:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyakoribb mint gondonád, de lehet más is. pl éppen kiszeretett belőled. Ezt csak egy módon tudhatod meg. Találkoztok és abból, hogy milyen veled, látni fogod. Vagy akár rá is kérdezhetsz...
2010. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Én is ilyen vagyok. Amint érzem, hogy valaki megszeretett, meghátrálok és párnapig kerülöm is. Pontosan nem tudom megmagyarázni miért van ez. Talán a csalódástól félek.
2010. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
elképzelhető, lehet h idő kell neki és tisztázni akarja magában az érzéseket, h mi is legyen kettőtökkel ezek után.. de az is lehet h már nem akar tőled semmit és ez csak egy "ürügy" h távol kerüljön tőled..
2010. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
már 3 hete nem találkozott velem :( mindig közbejön neki valami.Tényleg nagyon elfoglalt,de ez már tulzás.... aztmondta végig kell gondolnia hogy mi legyen,én nem is kerestem ö keresett 5nap után és beszéltünk hogy személyesen kéne átbeszélni a dolgokat.msnen naponta beszélünk ,de ott is csak ha ő ir rám én már nem kezdeményezem a dolgot,telefonon se hivom ...elegem van a hitegetéséböl h majd személyesen erre várok lassan 1 hete
2010. aug. 1. 13:47
 8/12 anonim ***** válasza:
legyél türelmesebb, ha tényleg sok a dolga, dolgozik stb. akkor biztos kevés ideje van, h kettőtök dolgán agyaljon.. szerintem még várj egy kicsit..
2010. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mennyi ideig legyek türelmes? folyton azon jár az agyam h csak játszik/játszott velem :(
2010. aug. 1. 14:06
 10/12 anonim ***** válasza:
sajnalom,de nem
2010. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!