Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Nektek mitől számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nektek mitől számít egy férfi "papucsnak"?

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok, viselkedési formák, amitől "papucsnak" tartotok egy férfit? Pl. ágyba vissza reggel a kávét, kinyitja az ajtót előttetek, főz nektek, próbál megbeszélni veletek lehetőség szerint szinte mindent, stb... Mit jelent számotokra az a szó, hogy egy férfi "papucs"?
2017. szept. 11. 12:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem papucs, hanem normalis dolog.
2017. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs egy saját véleménye, még akkor is, ha ellenkezik az enyémmel. Ha képtelen valamit elrendezni magától, ha bármit mondok, vagy szólok, nem kifogásolja, ha esetleg nem ért egyet. Az olyan akive azt lehet kivitelezni, amit csak akarok.
2017. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Amit felsorolsz, az férfi.


Nem tudok olyat. Ha nagyon kihasználják anyagilag, lelkileg és mégis a kapcsolatban marad. Az papucs.

2017. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Nálam ilyen nincs. Én ezeket apró vagy nagyobb figyelmességeknek tartom. Szerintem Nem szégyen egy nő kedvében járni,én ezt kifejezetten szeretem
2017. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Amiket leirtal, azok alap dolgok, koze nincs a papucssaghoz. Papucs pl az, akinek azt mondom, hogy tokfozelek lesz a vacsora es csak bologat, hogy uhum mikozben allergias a tokre es belul retteg a vacsoratol, es inkabb egesz este a wc-n hany, minthogy megmondja, hogy nem akar azt enni, nehogy veletlenul is konfrontalodjon. Ez csak egy szemlelteto pelda, de erted a lenyeget, remelem.
2017. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Nincs onallo velemenye, keptelen kiallni mellette es inkabb behuzza fulet farkat, nehogy a mami morco legyen. Nem tud onalloan letezni mindig az asszony kivansagait kell teljesiteni. Egyszeruen csak alarendeltkent van jelen a papucs a kapcsolatban. Amiket felsoroltal csak akkor tesznek papuccsa, ha viszonzas nelkul teszed.


Bar az fix, hogy azokbol a nokbol akik azt allitjak sose kene nekik papucs egy-ketto gondolja csak komolyan. A tobbi meg addig trukkozik amig a labara nem huz. Furak a csajok.

2017. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
az úriember és lovagiast nem kell összekeverni a jellemtelen nyámnyilával, aki (mint ahogy írták) semmilyen véleményen nincsen vagy nem áll ki az érveiért.
2017. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem tartják "papucsnak" csak durván kihasználják, azt aki képtelen kiállni magáért, az ilyennel mindig visszaélnek és sosem lesz jó vége. Én ilyesmit nem csinálok amit leírtál, igaz én sem várom el egy nőtől, hogy kinyissa nekem az ajtót, ágyba hozza a kávét, főzzön rám. Semmit nem teszek ami nem kölcsönös.

Régen abban hittem, hogy úgy bánok másokkal, ahogy szeretném, hogy velem bánjanak. Pofára is estem.

Mióta azt vallom, hogy úgy bánok másokkal, ahogy mások bánnak velem, csak azóta kapok megbecsülést tiszteletet.

2017. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, azt egyáltalán nem.

Azt tartom papucsnak, akinek van saját véleménye, de eltér a feleségéétől, és nem áll ki mellette, hagyja mindenben a nő akaratát érvényesülni.

2017. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál, azok nem a "papucs"-ság jelei, hanem alapvető dolgok egy normális párkapcsolatban.


Mitől papucs egy pasi? -> Nincs önálló véleménye, nem áll ki magáért soha, hagyja magát kihasználni, nincs saját személyisége, fél elmondani a bajait, mástól várja hogy döntsön helyette is, stb.

Szerintem.

2017. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!