Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiruccantok valahova a párotokkal kocsival, akkor felesben fizetitek a benzint?

Figyelt kérdés

Nálatok hogy szokott lenni? Én amióta elkezdtem dolgozni, minden egyes ilyen alkalommal elkéri barátom a benzinpénz felét. Nem kell nagy távolságokra gondolni, max 30-35 km. Persze ő is dolgozik, sőt többet is keres mint én.


Jogosan esik egy kicsit rosszul? De végülis az ő oldalát is meg lehet érteni... dehát mégis hozhatna néha ennyi áldozatot.. vagy így korrekt? Nektek mi a véleményetek? Mert én már nem tudom mit gondoljak :D a szüleim pl. elképedtek mikor mondtam hogy a moziban nem csak a jegyemet fizetem hanem az út felét is. De a barátom erre csak annyit mond hogy ennyi erővel ő is elvárhatná hogy én fizessek mindent.


2017. szept. 11. 21:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
88%
Jajjjjj. Volt nekem is részem ilyen filléreskedő emberben. Aztán mikor komolyabbra kellett volna forduljon a dolog, hogy összeköltöznénk, én mondtam, hogy ez így nem megy. Mégis hogy lehetne kivitelezni? Én vajam, te vajad, én ennyi vizet használtam, te annyit égetted a lámpát stbstb.. Hosszú távon szerintem élhetetlen. Na meg ha jön a baba. Egyszer ő veszi a pelust egyszert én? És míg gyesen vagyok fénnyel táplálkozolm??? Hasonlók miatt én nem mennék bele többet ilyenbe. Hosszú távon az ilyen garasoskodás nem fér bele szerintem egy felnőtt párkapcsolatba.
2017. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek egyedi mérésű óra kell XD
2017. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
63%

Ha valami közös programot csinálunk és messzebbre megyünk, akkor természetes dolognak tartom, hogy felesben fizetünk. Vagyis én szeretném, de nagyon ritkán fogadja el. Ha meg alapból megy valahova, és engem is visz akkor pláne nem fogadja el, mert amúgy is arra menne, amúgy is beletankolna annyit. Nem tudom, nálunk ilyen természetes dolog a baráti körben is, hogy odaadom a benzinpénzt ha megkérem, hogy vigyen el valahova, de elfogadni viszont nem szoktuk. Mindketten szeretünk vezetni tehát nem nagy "faradság" elvinni 2-3 városnyit senkit sem. Persze már ha több száz kilométert kell menni, olyankor nyilván feles a benzin pénz.

Na mindegy lényeg a lényeg szerintem baromi udvariatlan dolog a barátnőmtől elkérni a benzinpénzt, főleg minden alkalommal.

2017. szept. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer említettem meg a páromnak a benzinpénz témát, közölte hogy ő nem taxis, én meg nem valaki vagyok hanem a párja, és lezárta a témát, hallani se akar ilyenről, hogy fizessek neki.

Általában meg szoktam hívni valamire ott, ahová megyünk, és máris egálban vagyunk filléreskedés nélkül.

2017. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
En egyik este romantikus vacsoraval varnam, majd miutan jol bekajaltunk kozolnem vele hogy 2835 ft lesz a raeso resz
2017. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!