Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy parfüm miatt felpofozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy parfüm miatt felpofozni?

Figyelt kérdés
Elmondtam a barátnőmnek, hogy nem szeretem a dinnye illatú parfümöt, erre nekem jött és elkezdett ütögetni. Mindenre hisztérikusan reagál. Bármi amit elmondok nem tetszik neki, mert én nem szeretem, meg ellene vagyok. Nem szereti a stílusom, hogy nem vagyok támogató olyankor amikor van valami baja. 8 hónapja van ugyan az a problémája, és amikor heti szinten hallgatom még el kellene fogadjam? Amikor veszekszünk mindig azzal jön, hogy szakítsak már vele ha ennyire nem fogadom el. Mi nem elfogadás abban pl ha nem szeretem az egyik parfümét, vagy ha nincs kedvem vele már ugyan azokat a baromságokat végig beszélni újra és újra. Azért mert neki lelki sérülése van, most muszáj ezt tennie? Ez feljogosítsa mindenre? 0 kritikai érzék meg fel pofoz, neki lehet? Én meg nyilván nem fogok visszaütni, de utálom, hogy bármit elmondok ez van és nem mondok el neki kb semmit, ha meg kicsúszik akkor felhúzza magát, de csodálkozik, hogy nem mondom el amikor mindenre úgy reagál mint valami 5 éves csitri. Mit leehet ezzel kezdeni?

2017. szept. 13. 08:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9 a szívemből szólt. Minek vagy még együtt egy olyan emberrel, akit nem tudsz elvieslni? Szánalomból? Vagy gyáva vagy lépni? Légy férfi, legalább egyszer az életben! Állj a sarkadra, mutasd meg neki, merre az ajtó, esetleg segíthetsz a bőröndöt levenni a szekrény tetejéről - aztán mire visszaérsz a kocsmából, ne legyen ott még a dinnye szaga se.
2017. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy vagy képes együtt lenni egy ilyen undorító nőszeméllyel. Ennyire utálod magad?
2017. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!