Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi kell ahhoz, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy ne legyek paranoiás?

Figyelt kérdés

SZiasztok!


Egy elég rázós kapcsolatból léptem ki legutóbb, és most hogy újra nekivágtam, és megismerkedtem egy sráccal, valahogy folyton bennem kattog az érzés, hogy nem is akar igazán velem lenni. Bezséltem már neki erről, és tökre megértő volt, és elmagyarázta, hogy fontos vagyok neki, és nincs mitől félnem, mert ő ezt komolyan gondolja, és felesleges ilyen dolgokon aggódnom, de valahogy mégis újra és újra felbukkan bennem ez az érzés. Úgy érzem bennem van ahiba, és talán az előző balul elsült kapcsolataim(sok viszonzatlanság és kihasználás), miatt égett már ez így belém. Szeretnék valahogy megszabadulni ettől az érzéstől, mert tudom, hogy nincs valóságalapja, hogy teljesen felesleges ilyeneken kattognom. Valakinek volt már hasonló? Mit lehet ezzel kezdeni?


Köszönöm,


26L



2017. szept. 13. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen dolgokból érzed azt, hogy csak kihasználni akar?
2017. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gyakran csak úgy összejárunk, mert keveset ér rá, és olyankor tényleg csak éjszakára jön át. Másnap korán elköszönünk, mert munka van, kicsit néha olyan hidegnek tűnik, mintha máshol járna már...


De ezzel szemben meg ott van, hogy igyekszik egésznapos programokat szervezni hétvégékre, meg tényleg szólhatok neki ha bmi rossz érzésem van és megértő, csak félek, ha túl sok ilyen indokolatlan rossz érzésem lesz, akkor megunja és lelép. Szóval itt most tényleg nem vele van a baj azt hiszem.

2017. szept. 13. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

igen tényleg úgy tűnik a hiba benned van, de azért jó jel, hogy változtatni akarsz rajta


meg kell tanulnod bízni

szerinted ő mit tudna azért tenni, hogy bízz benne?

2017. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Túlpörgöd, tényleg. Viszont az is fura, hogy hideg és csak "összejártok". Akkor ez nem is kapcsolat, úgy nem vagytok együtt? Hány éves a másik fél? Nincs ideje rád?
2017. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az sem teljesen igaz, hogy csak összejárunk, mert csinálunk azért néha hosszabb programokat együtt, és tervezünk is nagyobb kirándulást, közös hétvégét, csak ez is gyakran előfordul, hogy lényegében csak azért jön át... nem sokkal idősebb nálam
2017. szept. 13. 14:55
 6/7 A kérdező kommentje:

És nem mindig hideg, csak vannak pillanatai amikro kicsit olyan fura lesz. Ő ezt nem érzékeli, nem is értette, miért érzem úgy hogy esetleg ne lennék fontos neki, vagy ne lennének komolyak a szándékai.


Inkább arra lennék kíváncsi, hogy én hogyan tudnám megszüntetni a rossz érzésem, hiszen úgy isten igazából nincs okom rá, és még az is lehet, hogy ezeket a dolgokat is csak beképzelem, mert az előző kapcsolataimban eléggé távolságtartóak voltak exeim, nagyon nem mutatták ki az érzelmeiket(talán nem is volt mit...), és hát egyáltalán nem éreztem magam se boldognak se szeretve...


Gondolom ennek a visszahatása lehet ez most rám, hiszen ezekben a kapcsolatokban és végig éreztem ezeket, csak ott jogos volt, és be is jött, és igazam lett. Ez jelen helyzetben nem áll fenn, és nem tudom, hogyan írthatnám ki magamból a gondolatot és az érzést.

2017. szept. 13. 14:59
 7/7 omba ***** válasza:

Szakadj le az előző kapcsolatokról, ez egy másik.

Bár, "akkor megunja és lelép. Szóval itt most tényleg nem vele van a baj azt hiszem." - ez érdekes, hogy azt hiszed. Finoman kifejezve nem egy hősszerelmes típus.

Te mennyire vagy elégedett a szexuális örömeiddel, amit tőle kapsz?

Ha OK, akkor egy jól működő szexkapcsolat, némi extrákkal. "Igyekszik" egész napos programokat szervezni - de hogy vannak-e, arról nem írsz.

Hosszú távra ne tervezz vele.

2017. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!