Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek nyugodt, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek nyugodt, ha a barátom nélkülem megy el szórakozni egész hétvégére?

Figyelt kérdés
Azt mondja menjek vele, de közben tudja jól hogy úgysem fogok menni, tehát csak illendőségből hív el, hogy így tiszta legyen a lelkiismerete. Tudja, hogy rosszul vagyok a tömegtől, nem szeretek rendvezvényekre járni, illetve az adott program is hidegen hagy (autók). Évente kétszer kell ezt elviselnem ráadásul. Kitudja, hogy nem e csal meg a nagy szabadságában, egy messzi városban, a haverok, az alkohol, plusz egy könnyűvérű nő hatására. Tudja, hogy az életben nem fog kiderülni, azokat a haverjait nem is ismerem. Ezek a találkozók nagyon fontosak neki, eddig is évek óta eljárt, tehát ezen nem tudok változtatni. Nekem nincs senkim akivel programokat csinálhatnák, barátnőim már rég nincsenek, fiatal rokonaim sem. Tudja, hogy én itthonülős vagyok, szerintem emiatt nyeregben érzi magát. Ha én is azt mondhatnám hogy " Nyugodtan menj el, én már megbeszéltem a csajokkal hogy azon a hétvégén elutazunk xy városba bulizni, foglaltunk szállást is" akkor talán átérezné hogy ez milyen. Nekem csak fiú barátaim vannak, de mióta párkapcsolatom van, kizárólag neten beszélünk, mert páromat borzasztóan zavarná ha találkoznék velük. Szóval semmit nem tudok tenni, itt fogom kikészíteni magam hogy kitudja mit csinálhat, és ha hazajött sem fogom tudni eldönteni, hogy történt e valami, simán eltitkolhatja örökre.
2017. szept. 5. 15:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Én ugyan nő vagyok, de ha annyira nem bízna meg bennem a párom, hogy évente kétszer (ami igazán nem sok) teljesen kikészíti magát egy hétvége miatt, akkor nem lenne hosszú életű a kapcsolatunk. Lazíts egy kicsit és ne várd, hogy ő változtasson a szokásain, miközben te sem vagy hajlandó változtatni a tieiden.
2017. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

"mert páromat borzasztóan zavarná ha találkoznék velük" --> ha még nem tetted meg, honnan tudod, hogy zavarná?


Egyébként meg egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha az nincs meg és nem tudod biztosra, hogy ezeken a bulikon nem csal meg, akkor nem sok értelme van együtt maradni. Vagy ha maradtok, mindig ez lesz, hogy állandóan ezen fogsz agyalni? :\ Hosszú távon csak rosszabb lesz, teljesen fel fogja őrölni ez a dolog az idegeidet.

2017. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Költőnő? ***** válasza:
50%
Úristen
2017. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha én a páromat akkora alja gerinctelen féregnek nézném, hogy képes lenne megcsalni, akkor nem lennék vele.

Ha te annyira tartod őt, hogy egy könnyűvérű nő meg némi alkohol elég, hogy megcsaljon, akkor miért vagy vele? Ha rossz embernek tartod, akkor mi értelme vele lenned? Komolyan kérdezem.

2017. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
ha ennyire nem bízol benne az gáz...
2017. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem ő tehet arról, hogy tomegidzinyod van. Hívott, nem? Évente 2 x simán belefér. Önbizalom kéne neked.
2017. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem bízol benne, akkor mi a búbánatos francnak vagy vele párkapcsolatban? Hiszen anélkül lószart se ér az egész - és nem, nem az a bizalom, hogy akkor bízol benne, ha szem előtt van.


Amennyiben nem adott rá konkrét okot, akkor rettenetesen aljas és gusztustalan a viselkedésed, igazán kezdened kéne valamit az önbizalomhiányoddal és tapadásoddal. Nekünk kiegyensúlyozott és boldog a kapcsolatunk, szóval érdekes módon akár fesztiválra is elmegyünk egymás nélkül a párommal évente 1-2 alkalommal (más zenei ízlés), mégse agyalunk azon soha, hogy úúúristen a másik jól merészeli magát érezni nélkülünk. A megcsalás gondolata se merül fel természetesen, ismerjük egymást és bízunk egymásban, különben is tök felesleges dolog lenne féltékenykedni, az még soha nem akadályozott meg semmit.


Ráadásul a féltékenykedésnél alig van undorítóbb dolog egy párkapcsolatban, egy szinten van a megcsalással. Arról nem ő tehet, hogy nem ápolod a barátságaid és nincs kivel hová menned, kizárólag te tehetsz róla. A helyében úgy vágnálak, ki, mint azt a bizonyos macskát, dde ne aggódj, ami késik nem múlik, nála is el fog szállni a rózsaszín köd.

2017. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azért ez teljesen más a két dolog, attól nem félek hogy meg AKAR csalni. Olyan téren megbízom benne, hogy nem fog előre megfontolt szándékkal félremenni. Társkeresőzni, munkatárssal, szomszéd nővel lefeküdni. Ezek olyan dolgok, hogy tudatos döntést igényelnek, meg kell szervezni, hogy hol mikor, tehát előre megfontolt szándékkal teszi, mert nem szeret már, rámunt, hiányzik neki valami a szexből. Viszont a másik eset nem ilyen, az egy spontán dolog, mikor a férfi olyan helyzetben találja magát hogy... Távol van az otthonától, nem lehetnek szemtanúk, nyilván a haverok nem köpik be, a csaj egy vadidegen akivel még egymás nevét sem tudják, mind részegek, a haverok cukkolják hogy milyen férfi aki kihagy egy ilyen lehetőséget, helyben van ágy, nem igényel szervezést a dolog, a nőcske pedig ezerszer jobban néz ki mint az otthon hagyott barátnő, és még nyomulós is. Itt egy pillanatnyi ösztön fog dönteni, aminek szerintem a foglalt férfiak legalább 90%-a nem bír ellenállni. És nem azért mert nem szereti, unja a barátnőjét, hanem egyszerűen a körülmények játéka miatt az ösztönei győznek. Nyilván utánna megbánja ezerszer, ha amúgy a kapcsolatában minden rendben van, de már úgysem tudja visszacsinálni.
2017. szept. 5. 15:45
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Oké, akkor próbáljuk meg még egyszer!

"Ha te annyira tartod őt, hogy egy könnyűvérű nő meg némi alkohol elég, hogy megcsaljon, akkor miért vagy vele? Ha rossz embernek tartod, akkor mi értelme vele lenned? Komolyan kérdezem."

2017. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
A hűség egy döntés és nem pillanatnyi ösztönök játéka.
2017. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!