Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó lenne a segítség. Ő 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne a segítség. Ő 23 éves. Kezdek szerelmes lenni. Mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel találkozgattam mostanában, nagyon jól éreztem magam vele, tudta, hogy hány éves vagyok, és igaz, sokszor mondta, hogy most akkor ez milyen..meg hogy gond-e..nekem nem volt gond persze, de nem mertem beleélni magam annyira a korom miatt.aztán egy hétvégén nem találkoztunk, bunkó volt velem, napokig nem is keresett, nem vette fel a telefont, nem válaszolt az smseimre..nagyon kiborultam, hogy most mi van:S

aztán kaptam ma egy sms-t, hogy nincs baja velem meg bír, de aggasztja a korom. meg még azt is szóvá tette, hogy rosszul esett neki, hogy nem találkoztunk hétvégén. írta, hogy legyünk jó barátok. én nem akarom, hogy egy haver legyen, mert már kezdem megszeretni.Anyum szerint valaki bekevert nekünk, mert ha eddig nem érdekelte a korom..meg anyukámmal is jó viszonyba lett, kijönnek egymással jól.De ez a srác látni sem akar, volt egy beszólása ma is, hogy inkább valami nem kell neki, csak hogy ne lásson.elég rosszul esett, ismerősöm mesélte ezt el...tényleg szeretnék vele lenni, annyira rossz olvasni az smseit, amiket pár napja írt, aztán ma meg csak annyi volt, hogy szembejött velem az utcán végignézett rajtam, nagyon megnézett..de úúgy..és köszönt, hogy hello.


2010. máj. 26. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
OMG, úgy köszönt, hogy hello.
2010. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd békén. Azt csinál amit akar.
2010. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azaz "úgy" ahhoz tartozik, hogy megnézett..
2010. máj. 26. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Önts tiszta vizet a pohárba: kérdezd meg mi a baja.

Ha továbbra is bunkó, hagyd a francba, legyen bunkó mással.

18L

2010. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló korban járok, mint az említett srác és megértem őt is. Hiába bír téged meg minden, sajna ennyi idősen az ember fia már megkomolyodik, de viszont 16 évesen még jó pár évre vagy attól. Én megfogadtam, hogy mostantól csak 20 év fölötti lánnyal kezdek.
2010. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Voguelilias ***** válasza:

Nos ha azt nézzük, hogy a lányok előbb érnek mint a srácok akkor talán rendben van ez a 7 év korkülönbség. Elképzelhető, hogy belépett az ő oldaláról egy neki jobban megfelelő lány, de korrektnek kéne, hogy legyen és elmondani neked mi is a helyzet. Nyugodtan kérdezd meg tőle, van-e más valaki aki miatt ilyen lett mert ezzel nincs semmi gond csak akkor neked nem kell futni egy rég elment szekér után. Én azt tapasztaltam sajnos ha tisztában vannak, hogy számunkra csak Ő kell akkor le se tojják az érzéseinket de ha kicsit közömbös leszel akkor akár fordulhat is a kocka. De nyilván ne azt írd neki, hogy neked is akadna más aki teljesen rendben van és normális hiszen akkor kérdezhetné ő miért nem vele foglalkozol? De ha a helyzet nem változik akkor lépj tovább, mert nem érdemes 16 évesen egy ilyen "kapcsolatba" belekerülni ahol már most ilyen problémák jelentkeztek.

19/L

2010. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányok testileg érnek előbb, agyilag semmiképp...
2010. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem nincs neki más... ma is például csak úgy felhívott, meg utcán odajött beszélgetni... meg dicsérgetett... kezdem elhinni tényleg, hogy csak a kor a baja
2010. jún. 4. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!