Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség, szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem az osztálytársamat. Nagyon. De tudom, hogy nem szabad, mert barátnője van. Most mit tegyek? Tudom, hogy le kéne mondanom róla. De mindennap látom és egyre jobban szeretem. Ez annyira rossz érzés, hogy soha nem lehet az enyém. Vagy lehet reménykedni?
2011. máj. 5. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk.
2011. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 7 évig voltam így utána elballagtunk és 1 szót sem beszéltünk.Utána 5 éves osztálytalálkozón nagyon nagyon jól elbeszélgettünk és elkezdtünk találkozgatni.Szóval a remény hal meg utoljára.
2011. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hat attol fugg h o szereti e a baratnojet. Ha igen akkor jobban jarsz ha elfelejted,de ha ugy latod,hogy o is vonzodik hozzad akkor probalkozhatsz
2011. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem őt. Még soha nem volt barátom (18 leszek ebben az évben), de nem azért akarok, hogy legyen, hanem azért, mert tényleg szeretm őt.:(
2011. máj. 5. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Az embereknek mindig az tetszik aki már foglalt.
2011. máj. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!