Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen szituáció kezelése?

Figyelt kérdés

1,5 év alatt az utóbbi időben ra szokott arra a barátnőm, hogy a kákán is csomót keres . Ez miatt sokat veszekszünk . Rengeteg dolog van amiért meg szol, majd ha ész érvekkel válaszolok rá, akkor meg paradoxon helyzetbe hoz, hogy én legyek a fos .


Pl.:

Mai nap, kutya beokadott a szonyegre. En a fürdőben voltam, nem lattam .. Be jöttem, ráléptem a helyre amit előtte törölt fel . Elkezd üvölteni, hogy ne tapossak mar oda , hiszen a kutya behanyt. Megkérdeztem tőle, higy megis mi baja van?? Erre a válasz; látod, hogy oda hányt a kutya , nem igaz, hogy ossze kell járkálni ... Erre mondtam neki, hogy nem lattam, nem voltam bent .. Mire ő: hát ez az : sose Figyelsz ránk ....


Ilyen esetben mit tegyek ??? Rengetegszer ez van .. Felhoz valamit, aztán meg magyarázom , mert nincs igaza, majd be forgat ...


2016. júl. 11. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem úgy válaszolnál neki, hogy mégis mi bajod van? Mond, hogy oké, bocs. És máris nem te vagy a hülye, hanem ő. Veszekedéshez két ember kell, te ne legyél vevő rá és ennyi.
2016. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem sok dolog lehet az én tapasztalatom szerint.

Vagy van olyan dolog, amit te nem vettél észre, pl. tényleg nem figyelsz rá eléggé.

Valaki telebeszélte a fejét, hogy te nem vagy jó neki és így akar elüldözni, vagy megcsalt és azért, esetleg ezek összessége.

2016. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gondoltál még rá hogy ezt a helyzetet - nem a kutyát nyilván - megbeszéljétek? Valami oka van amiért 1,5 éve ilyen. Elmondod neki a te verziód, elmondja ő is, aztán lehet meg fogtok lepődni és kiderül hogy nálad is változott valami, nem csak nála. Nem gondolom hogy ez az egész az adott szituról szólna csak.


Kommunikáció... csodákra képes.

2016. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

na az ilyen vitás elszólásokra kell figyelni, mert ilyenkor mondja ki sok ember, hogy mi is a baj, de a másik idegességében nem is arra koncentrál...

nem figyelsz rá eléggé! szerintem ülj le vele beszélgetni kicsit...


23F

2016. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!