Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcsös szerelem?

Figyelt kérdés

Barátommal egy éve vagyunk együtt, ő 21 én 19. Sajnos különböző egyetemeken vagyunk más városban, ezért csak hétvégenként látjuk egymást. Kitaláltuk, hogy ilyenkor nála alszom (családjánál), de most elfogott az az érzés, hogy erkölcsös-e együtt aludni. (Szexuális életünk van, és azt az együtt/külön alvás nem befolyásolja.)

Tehát a kérdésem, hogy ha mindketten hazajövünk a családunkhoz, való-e, hogy átmenjek, vagy tisztességtelen? Engem zavar, de nagyon szeretem és nem szeretném megbántani, de nem tudom, mennyire érdemes szembefordulni a belső erkölcsömmel (keresztény családban nőttem fel, belém nevelték a szüleim a tisztességet - ezért sem engedik a barátomat, hogy nálunk aldujon).

Ti mit gondoltok erről?



2017. szept. 17. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dugni szabad, de egyutt aludni nem? Mi a ...?
2017. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire erkolcsosen neveltek, akkor tudnod kene, hogy a keresztenyseg szerint nem az egyuttalvas a legfobb gond itt, hanem a szex :"D.
2017. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolom, hogy a 21. században az ilyen vallásos dolgokat tűzzel kéne irtani. A világban jelen lévő problémák igen nagy százalékát a vallás okozza. A te lelki bajaidat is a szüleid ódivatú, értelmetlen nevelése okozza. Emelkedj ezen felül, semmi értelme. Ha az nem zavar, hogy szexeltek (házasság előtt, gondolom), akkor az már igazán ne zavarjon, hogy együtt alszatok, ami, ha jól rémlik, sehol nincs tiltva semmilyen keresztény tanításban. Öntudatlanul fekszetek egymás mellett, cserébe érzelmileg, lelkileg feltöltődtök a másiktól, ebben mégis, mi olyan rossz? Nem tisztességtelenség a pároddal, szerelmeddel együtt aludni, ha szeretnél. Ha viszont zavar, akkor beszéld meg vele, hogy neked ez annyira nem fér bele, ha nem érti meg, akkor kár rá az időt fecsérelni. Ha megérti, akkor meg tök jó, csak aztán meg az lesz a bajotok, hogy keveset vagytok együtt, azt is leginkább dugással töltitek, és érzelmileg eltávolodtok, megszűnik a nagy szerelem és akkor meg főleg tisztességtelennek fogod gondolni magad, hogy nem életed első pasijához mentél hozzá feleségül. Na, ezt érik el a marha nagy tisztességre neveléssel a begyepesedett vallási guruk. Önbizalomhiány és egészségtelen párkapcsolati minták. Marha hasznos.
2017. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem a kérdést. Nem szabad egy ágyban aludni, de gond nélkül szeretkezel vele - amink a házasságban a helye. Kérlek, világítsd meg a kérdést, mert én becs szó nem értem.
2017. szept. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Jezusom! Ha olyan erkolcsos es kereszteny lennel, akkor hazassag elott nem szexelnel.
2017. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tisztesség, belső erkölcs? légy szíves mondd el, hogy ez mit jelent? Mi lett beléd nevelve? Nagyon érdekelne... Ha ez megvan akkor egyszerű lesz válaszolni.
2017. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fura, hogy nem a szexel van a gond, hanem az alvással.


Az meg attól erkölcstelen, hogy akkor mások is tudhatják, hogy van szex.


Vagy csináltok valamit, vagy nem és vállaljátok.

2017. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!