Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy felnojon?

Figyelt kérdés

Egyesek azt fogjak hinni, hogy csak tuldramatizalom, de nem...higgyetek el betelt az a bizonyos pohar.

8 eve elunk egyutt van egy 3 es fel eves lanyunk, most 18 hetes terhes vagyok.Az utobbi egy evben a parom folyamatosan a telefonjat nyomkodja.Napi 14 ora munka utan hazajon befekszik az agyba es azo szerint azzal alszik el.Mostanaban mar ossze se bujunk pedig elotte mindig ugy aludtunk el.Reggel hajnalban meg vilagos sincs de arra kelek, hogy nyomkodja.Azt mondja nem tud aludni es ezert.

Es ha ez meg mindig nem lenne eleg rakapott a ps jatekokra.Amikor szabadideje van azt nem velem tolti hanem jatszassal.Igy terhesen meg erzekenyebb vagyok es hiaba kertem meg, hogy visekedjen apa mondjara es ne ugy mint egy 16 eves kamasz aki ebben leli minden oromet...semmit nem er a szavam.

Bocsi, hogy hosszu lett.

Ti mit tennetek?Szerintetek tulreagalom?


2017. szept. 17. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Sors tanít titeket.
2017. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem, tényleg gyerekes. Semmi önuralma, a szórakozása pedig fontosabb a családjánál. Ha terhesség előtt is így volt, bátor, és kissé felelőtlen döntés volt teherbe esned.
2017. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

14 ora melo, 6 ora alvas. Gondolom utaznia is kell a meloba, arra szamoljunk 1 orat.

Enni es furdeni is kell, illetve egyeb mindennapos dolgok.

Csavokanak van 2 oraja hetkoznaponta kb magara.


En megertem, hogy kidol aludni es faradt.

Ennyire kifacsart eletvitel mellett azt is megtudom erteni, hogy nincs kedve bujni. Lefekszik / leul es jatszik, kikapcsolja az agyat.


Igen, ez nem jo. Veled is kellene foglalkoznia, az lenne a franko, de minden nap 14 ora melo elegge megterhelo.


Nem teljesen ertem a 2. gyermek bevallalasat sem egy ilyen eletbe. Meg nehezebb lesz az egesz.

2017. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem igy volt ezert irtam, hogy kb egy eve van igy.

Azt se irtam, hogy mindennap 14 orat dolgozik.Ket elelmiszerboltunk van.Heti 3 maximum 4 napot dolgozik es abban a tempoban ahogy o akarja ugyanis a maga fonoke.

Csak nem ertem, hogy manapsag a ferfiak miert ezzel akarjak eltolteni a szabadidejuket ahelyett h kirandulni menne a csalad vagy barmi mas hasznos es jobb idotoltes.

De ezekszerint lehet, hogy en reagalom tul es hagynom kell, hogy atlenduljon ezen az idoszakon.

2017. szept. 17. 15:00
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Akkor most elojon a tanar belolem:


"Napi 14 ora munka utan" - ez kedves azt jelenti, hogy naponta 14 orat dolgozik...legkozelebb normalisan fogalmazz.


----------


Illetve 18 hetes terhes vagy es azt irtad, hogy kb 1 eve van igy.

1 ev 52 hetbol all. Tehat a terhesseged elott mar fenn allt az allapot, megis szetraktad a labad es teherbe estel egy olyan ferfitol, aki nem banik megfeleloen veled.


----------


En tudom mar miert csinalja ezt, mert ostoba vagy. Problem solved.

2017. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor elnezest ha rosszul fogalmaztam valoban ez felreertheto volt...DE!!!attol meg, hogy ilyen idoszakot el szeretem es nem szeretnem elhagyni!A kerdes az volt, hogy mit tegyek hogy ez valtozzon...neked is gyakorolnod kene a szovegertelmezest ugylatszik nem csak nekem;)

Normalisan is fogalmazhatnal es akkor talan majd valaki ertekelni fogja a hozzaszolasodat.

2017. szept. 17. 15:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem értetlenség. Egyszerűen beleunt a kapcsolatba, menekül belőle.


Teljesen mindegy, hogy ezt mivel oldja meg, telefon, tv, vagy filozófiai könyvek olvasása. Ha kihisztized, hogy ne a telefonját nyomkodja, akkor majd barkácsolni fog, vagy valami más nagyon felnőttes dolgot, de ugyanúgy menekülni fog.


A kapcsolatot kellene rendbe rakni, akkor majd abbamarad a pótcselekvés is.

2017. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso, vegre valaki tud egy ertelmes valaszt adni.Lehet igy van, nem tudom...este megkerem, hogy menjunk el a kedvenc helyunkre es beszeljuk meg a dolgot:)
2017. szept. 17. 15:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!