Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolat nem működik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolat nem működik, minek erőltetni?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom, hogy valamelyik fél panaszkodik, hogy nem jó a kapcsolata, de csak akkor lép ki a kapcsolatból, ha talál egy jobb partnert. De miért kell azt megvárni amíg jön jobb, ha valami rosszul működik? Ha a partnerem mellett tesztelem, hogy jobb-e valaki, az nem frankó a másikkal szembe. Szakítani kell és lehet próbálkozni, de addig tabu. Mi ez a félelem az "egyedülléttől,,?

2017. szept. 17. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
24eve soloban nyomom
2017. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek egy jelentős része képtelen egyedül megállni a helyét az életben. Esetleg fél attól, hogy végleg maga marad.
2017. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pedig ha az embernek van családja, barátai,haverjai, akkor szerintem nincs egyedül. Szex meg megvalósítható tartós kapcsolatok kívül is, ezért magas ez nekem.
2017. szept. 17. 15:16
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod 3as emiatt vagyok soloba
2017. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Te csinálod jól
2017. szept. 17. 15:49
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon csínján kell bánni az ilyen panaszkodással is.


Rengeteg embernek nem a párkapcsolatával van a baj, egyszerűen szereti sajnáltatni magát, szereti azt a figyelmet, ami ilyenkor rá irányul.


15 éve megismertem egy egyetemista lányt, folyton panaszkodott a kapcsolatára, hogy nem boldog.

Mostanra 2 gyereke van attól a srácról, akivel állítólag már akkor sem volt boldog.


Mostanra persze megismertem jobban, ő az, akinek fájna beismerni, hogy jól van. Panasz a munkahelyére, a családra, mindenre, aztán néha kiesik a szerepből, és akkor kiderül, hogy ez csak olyan műbalhé az unalom ellen.


Nem egy ilyen embert ismerek (nem csak nőt)

2017. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem csinálom én jól mindenkinek màs utja van a magany se jobb
2017. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7: így van


2 éve vagyok egyedül, néha jönnek azzal a rossz házasságban élők, hogy milyen jó nekem. Dehogy jó. Nem siránkozom, feltalálom magam, elek a munkának, hobbiknak, utazom, sportolok, nem rossz. De nem is marha jó, még akkor sem, ha több haverom is azt hiszi, hogy egyedül boldogabb lenne.


Ahhoz persze mindegyik gyáva már, hogy meglépje, főleg mert a többségük egy kapcsolatban is képtelen elfoglalni magát, egyedül el sem tudjak képzelni, mihez kezdenének.

2017. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6# Alairom, tényleg van egy ilyen réteg akiknek nincs gondjuk, hát akkor kreálnak, de szerintem ez elenyésző réteg:)


8# Szívemből szóltál a végén. Teljesen egyetértek, amit a végén írtál:)

2017. szept. 17. 16:09
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én is az "erőltetés" pártján vagyok.


Mármint azt gondolom, hogyha mindkét fél energiát, időt, figyelmet áldoz a kapcsolatra, akkor meg lehet gyógyítani.


Amit utálok az a langyos állóvíz.


"nem érzem jól magam", "nem érdekel", "ez+az+amaz a gondom, és nem figyel rám", és hasonlók.


Erre két dolgot léphet!

1: elkezd gondolkozni, hogy mivel tudna javítani magán, és mit kellene a párjának változtatni

2: kilép a kapcsolatból.


99% ehelyett a harmadik utat választja, szenved, panaszkodik, de se azért nem tesz valamit, hogy a kapcsolat megjavuljon, se azért, hogy lezárja. Elvan a pocsolyában.

2017. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!