Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok, ha a párotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok, ha a párotok egy szál virággal sem készült volna az évfordulótokra?

Figyelt kérdés
Első évforduló, megbeszéltük, hogy elmegyünk valahova, de nem volt kedve. Én készültem neki meglepetéssel, majd mikor odaadtam, ő közölte, hogy nem készült semmivel, mert nem vagyunk házasok. Szerintem így még nem aláztak meg, de a párom szerint egyértelműen túlreagálom.
2017. szept. 17. 15:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
igaza van, felesleges kiakadnod, csak eltérő a szeretetnyelvetek, emellé keveset kommunikáltok, hihetetlen h egy év alatt nem voltatok képesek megismerni egymást
2017. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem reagálod túl. Ott helyben le kellett volna csapnod a magas lábdád és azt válaszolni "így nem is leszünk".
2017. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Engem biztos zavarna. Trehányságnak nevezem az ilyet, már nem lustaságnak. Bármilyen ultrafilozófikus natürel viselkedést marketingelő pszichológia ellenére sem lennék férfiként ennyire trahány és igénytelen lelkileg.

Lehet ellenkezni, nekem akkor is ez a véleményem.

2017. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, hogy rosszul esett, mert egy év alatt nyilván ismer már annyira, hogy tudja, neked fontos az ilyesmi.

Viszont te nem tudtad, hogy neki meg nem? Váratlanul ért a dolog? Mert ha igen, nem kommunikálhattok valami jól.

2017. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Ha ilyen flegman es leszarom modon allt volna az egeszhez, akkor igen, mellesleg tenyleg, hogy akar igy egyaltalan a hazassagig eljutni? :D
2017. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, eddig mindig voltunk valahol együtt, születésnapkor, névnapkor, nem ilyen romantikus alkat, de nem azt vártam, hogy elvigyen vacsorázni, vagy elmenjünk wellnesezni, sőt még egy csokor virág sem vártam, de egy szál... Komolyan? Teljesen ledöbbentem, mondta volna azt, hogy elfelejtette, mert mostanában sokat dolgozik, vagy bánom is én. De, hogy direkt nem tett semmit, és még be is közli. Legalább tudom, hogy nem kell második évfordulóra készülnöm, feltéve ha lesz! Röhögök magamon.
2017. szept. 17. 16:18
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Én biztosan. A férjem tudja,hogy minden ilyen esemény fontos nekem és neki is ugyanúgy. Ha nem tud venni semmit(nincs értelmes ötlete),akkor sajátkezűleg készít romantikus vacsorát.
2017. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Az ajándék hiánya nem zavarna. Az viszont kiakasztana, hogy nincs kedve velem elmenni valahová. A kacatok nem érdekelnek. A közös élmények annál inkább. Összességében hervasztónak tartom, ha valakit ennyire hidegen hagy az évforduló.
2017. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
ez egy nagyszerű házasság lesz emberek ^^
2017. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Mintha rólam beszélnél. Hosszú évekbe telt, még erről az egyről, leneveltem a páromat. Az a helyzet, a saját névnapomat nem tudom. A szülinapom sincs eszembe soha.

Ettől függetlenül, virágot, ajándékot kap, csak spontán. Meglátok egy szép virágot, azt viszem, mindenféle évforduló, szülinap és hasonlók nélkül.

2017. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!