Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 pici gyerekkel maradok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 pici gyerekkel maradok egyedül, szerintetek van igazság?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem, hogyha elválunk, és a férjem nem akar vagy nem annyi gyerektartást fizetni, amennyi elég lenne a 3 pici neveléséhez, akkor mit tudok tenni?

bejelentett állása tavaly nyár óta nincs, üzletrésze van egy még be nem indult vállalkozásba, ahol nem akar alkalmazott lenni, tb -je sincs vagy max. minimálbéren jelenti majd be magát.


én anno feladtam a karrieremet, állásomat, közösen vállaltunk gyerekeket, ő ugyanúgy akarta, mint én. cégemet felszámolták, segítségem nincs, munkát nem tudom, hogy milyet és 3 gyerekkel hogy találnék. amikor vállaltuk a gyerekeket, benne volt, hogy én csak részmunkaidőben tudok majd dolgozni.

most pedig itt vagyok, hogy nem tudom a hogyantovábbot....


béreljük a lakást, de ha hiteles lenne, az sem lenne jobb.

segítség semmilyen nincs, még bő fél évig max gyedet kapok, utána viszont 100 e ft-tal kevesebb lesz havonta.

mit tennétek a helyemben?

segélyek kilőve, minimálisat adnak (pár ezer ft)


2014. ápr. 18. 22:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/130 A kérdező kommentje:
2 kicsi nem jár közösségbe, mivel itthon vagyok. ugye a legkisebbet is csak akkor veszik fel bölcsibe, ha lesz munkahelyem. munkahelyet viszont hogy keressek? milyet? mit írjak az önéletrajzomba? apuka egyáltalán nem veszi ki mostmár a részét a gyereknevelésbe, délelőtt elmegy, vagy hajnalban jön haza vagy reggel, de nemsokára elköltözik.
2014. ápr. 18. 22:45
 2/130 anonim ***** válasza:
93%

Sajnálom, hogy így alakult. Megkérdezhetem, hogy miért jutottál idáig, hogy jobb lenne egyedül 3 gyerekkel?


Az apának kötelessége fizetni, ha nincs keresete, az állam előlegezi meg a minimumot. Nagyon mást nem tudok modani, mint azt, hogy piszok nehéz lesz, de megoldható. Anyukám is egyedül nevelt fel hármunkat. Rengeteget dolgozott. Hajnalban kelt, mire mi felkeltünk, addigra lesütött 4 tálca sütit, amit büfékbe szállított. Utána ment a munkahelyére, délután velünk volt, hétvégén esténként/éjszakánként pedig, amikor nagyszüleink tudtak ránk vigyázni, egy szórakozóhelyen szedte a poharakat. Nagyon sokszor volt padlón, egy időben öngyilkos is akart lenni, depressziós lett, de aztán kijött belőle. Most 45 évesen talált egy férfit, ősszel házasodtak össze, és olyan boldog, mint még soha.

Szóval ne add fel, sikerülni fog, de nagyon nehéz lesz. Minden munkát el kell vállalni ilyenkor, és a nagyobb gyerekekre is több feladat fog hárulni, mert egyedül nem fogsz bírni mindent! Kitartást és sok serencsét!

2014. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/130 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem nincs igazság.


Majd ha következő életedben több eszed lesz, akkor nem vállalsz gyereket.

2014. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/130 anonim ***** válasza:
58%
Mint több millió anya elmész dolgozni,más is megoldja te is megtudod ha akarod. Annyi gyerektartást, hogy abból te meg a 3 gyerek is megéljetek biztos nem fogsz kapni. Fizetése 50 % -jár gyerektartásként ha 3 gyerek van, ha ez minimálbér akkor annak az 50%-ka ennél többet 100 gyerekre sem ítélhetnek meg,miel az apának is meg kell élnie alamiből.
2014. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/130 A kérdező kommentje:

A 3. terhességnél kapott egy jó állást, ami már a múlté, de akkor elszállt, körbezsongták a nők, számtalannal megcsalt, lebukott, elmondta, hogy vemheskoca, szoptatóskoca vagyok, meg amúgy is feleidősre, felesúlyúra vágyik. azóta sem hagy fel a nőzéssel. én alázom, nem nézem semmibe, ő szintúgy.

a gyerekek igen picik, a legnagyobb 5 éves.

2014. ápr. 18. 22:53
 6/130 anonim ***** válasza:
81%

És akkor engem hülyének néznek mikor azt mondom,hogy egy nő elsősorban magának szül,és csak úgy vállalnék 1-nél több gyereket,hogy ha bármi van egyedül is képes legyek eltartani...


Kérdező: sajnálom,hogy így jártál.3 gyerekre a nettó fizu 50%-át ítélik meg,ez esetedben 35-40.000 ha minimálra van bejelentve a férjed.


Szüleid vannak? Férjeddel a ház közös,felezitek majd vagy ti maradtok a gyerekekkel?

2014. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/130 anonim ***** válasza:
63%

Mekkora görény.

Olyan szemetek basszus ha nekik jól megy,simán semmibe tudják venni az asszonyt,és azt amit felépítettek.Én ezt tapasztalom.

2014. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/130 A kérdező kommentje:

direkt nem jelenti be magát, többszázezres bevétele van most is, nagyikája eladta a telkét, és most abból akarja a vállalkozását indítani , plusz 10 milliós kölcsön. haza annyi pénzt hoz jelenleg, amiből megélünk. de ha elmegy, megmondta, hogyha jól megy majd a bolt, akkor sem fizet összesen 60 e ft-nál többet.

akinek nincs 3 gyereke, az ne alkosson véleményt, én is alkottam, amíg nem volt gyerekem. hiba volt vádaskodni, beszólni.

csak azok írjanak, akiknek van tapasztalata, empátia érzékük, gyerekük.

állam nem ad semmit, akárcsak havi 2 e ft-ot utal :(

2014. ápr. 18. 22:56
 9/130 anonim ***** válasza:
29%
Persze egyből hibáztassuk a kérdezőt mert 3om gyereket válallt. Normális vagy előző???????? Itt senki más, csak a rohadt rendszer a hibás, amiben élünk. Komolyan falra mászok ezektől a kijelentésektől.
2014. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/130 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne alkothatnék? 1 gyerekem van,és marad is,mert az én férjem is megbízhatatlan,nem lehet rá többet vállalni,magamnak meg nem akarok,mert nem tudnám egyedül eltartani ha 2 lenne.Ettől függetlenül még sajnállak,és drukkolok,és nem érzem,hogy hiba a 3 gyerek,csak azt,hogy ennek a férfinek volt hiba szülni.
2014. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!