Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsösorban férfiak válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsösorban férfiak válaszát várom! Mennyire zavar titeket ha a párotok nem föz? Vagy összejönnétek-e olyan növel?

Figyelt kérdés
Én mániákusan rettegek a forró dolgoktól, így tuti hogy fözni sosem fogok, a páromat nem zavarja. Titeket zavarna?Ezért kérdezem, hogy a mostani pasik hajlandóak-e fözni.
2010. máj. 27. 12:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Egnem azért nem zavarna ha van elég pénzed és minden nap mehetünk kajáldába vagy házhoz rendelhetünk mindig valami fincsi kaját.
2010. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Jah persze természetesen az elökészületeket meg szoktam csinálni, krumlipucolás stb tölem nem idegen. Csak a tüzhely...kiskoromban próbáltam fözni ès magamra borítottam az egészet, irány kórház... azóta rettegek szabályosan. Szoktunk rendelni igen:D
2010. máj. 27. 12:40
 13/22 anonim ***** válasza:

Koleszos vagyok úgyhogy rá vagyok kényszerítve a főzésre, ha ki akarok törni a szendvics-rántotta-palacsinta ördögi háromszögéből :D


Szóval a lényeg hogy férfi létemre úgy érzem nem főzök olyan rosszul és egész sok féle kaját meg tudok csinálni.


Viszont azt nem bánnám ha a barátnőm tudna főzni (ha lenne)


22/F

2010. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Kimaradt: néha szoktunk rendelni mert általaban anyam föz. Neki segitek az elökészületben.
2010. máj. 27. 12:42
 15/22 A kérdező kommentje:
De jó hogy azért sok pasi tud fözni:) ez pozitív abszolút. Jobban is szeretem alapbol mert jobban eltalálják az ízeket. Nálunk bezzeg anyám nem engedi páromat a tüzhely közelébe:D
2010. máj. 27. 12:45
 16/22 anonim ***** válasza:

Én is a kollégium miatt tanultam meg főzni, nagyon is jól. Nem hinném, hogy egy szerelmes férfit ez zavar. De mindenképpen előny. Legalábbis az én összes férfi ismerősöm le van hengerelve, amikor valami finomat csnálok nekik. A párom meg aztán főleg, büszke rám, hogy értek ezekhez a női dolgokhoz. (Pl. varrni is tudok, 18 éves korom óta van saját varrógépem)


21/L

2010. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha tud mosni, vasalni, takarítani, akkor a főzést szívesen magamra vállalom, ja és még el ne felejtsem, hogy szexelni is tudjon.
2010. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Így még, hogy anyuci főz rátok, elpoénkodjátok a dolgot, fiúk. De ha majd minden este a falat kaparjátok az éhségtől, akkor ez elég nagy probléma lehet. Nem laza egyáltalán, inkább szánalmas, mikor egy lány ezzel dicsekszik (nem a kérdezőre gondolok).

Szerintem egy lánytól elvárható, h tudjon főzni, és aki komolyabbat tervez, az valamilyen szinten el is várja ezt, hacsak a srácnak nem a főzés a mániája vagy nem épp szakács.

2010. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem ritkán főz a párom, általában elrontja a kajákat és odaégeti a lábost ha kotyvaszt valamit, de mindig dícsérem, bíztatom, hátha összejön neki valami jó is... Ha nincs kedve vagy nem sikerült a kaja akkor főzök én vagy összedobunk valamit. Megoldjuk mindig.
2010. máj. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de egy pasit nem igazán tudnék tisztelni, ha képtelen ellátni magát. Társat keresel vagy szakácsnőt?

Mi felváltva főzünk, és ez szerintem így jó.

2012. ápr. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!