Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez fellángolás? Elmúlik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fellángolás? Elmúlik vagy nem normális és azt jelenti gondok vannak a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szép,okos, intelligens barátnöm 1,5 éve. Szeretem öt és boldog vagyok mellette.

Szombaton viszont volt egy osztálytalálkozó és 6 év után találkoztam egy régi szerelmemmel. Az elmúlt években abszolút semmit sem tudtam róla. Régen nem volt túl szép,a humora és a természete miatt voltam belezúgva,de sosem közeledtem felé. Tini szerelem volt.

Mikor megláttam szószerint nem jutottam szóhoz, gyönyörü nö lett és ugyanolyan bájos, mint régen. Viszont ugyanolyan egyszerü is. Eladóként dolgozik,nincs érettségije, ahogy beszélgettünk úgy tünt nem is nagyon vágyik többre. Hiába nagyon humoros most is és annyira jószívü nekem ez visszataszító. Szóval nem tudnék vele kapcsolatot elképzelni, de csak rá tudok gondolni,minden szabad percemben eszembe jut, érzem az illatát és egyértelmüen hiányzik pedig tegnapelött találkoztunk. Vele is álmodtam és tegnap már kedvem se volt találkozni a barátnömmel, inkább meg néztem 20x a lány facebookját.

Pedig szerintem a kapcsolatom nem nevezhetö rossznak. Annyi talán,hogy mostanában a barátnömet csak az egyetem köti le, minden mondatában benne van és másra se tud gondolni csak, hogy mi lesz ha a kezébe kapja a dimpomáját. De nekem ez tetszik, imádom, hogy ilyen maximalista és érdekli a jövöje meg persze tesz is érte.

Szerintetek ilyen fellángolás normális kapcsolatban is elfogadható? Mindenkivel van ilyen?


2017. szept. 18. 11:11
 1/4 A kérdező kommentje:
*Diplomáját
2017. szept. 18. 11:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Fellángolás, sok emberrel előfordul, de ha nem teszel ellene valamit csak őrlődni fogsz. Én azt vettem észre, hogy leginkább akkor alakul ki amikor elhanyagolva érezzük magunkat :( Velem is előfordult, de tudtam, hogy csak a páromat akarom és szeretem így nem fordítottam nagyobb gondot rá.

21L

2017. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ezért megy tönkre a kapcsolatod, később ne sírj szép, okos, ambiciózus lányokért. Gondold át mi a gebasz a kapcsolatban, amiért félrenézegetsz, és beszéld meg a barátnőddel (azt véletlenül se melítsd, hogy megtetszett valaki), lehet nem kapsz elég figyelmet, vagy nem tudod a tempót felvenni, túl sok szabadidőd van...
2017. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos... te így látod.


Az elméd pedig így.:

Itt egy lány, aki jó szívű, segít, inkább a világgal törődik a saját egyszerűségével, mint magával, aki figyel, szeret, előbb mással, utána magával törődik. S itt a barátnőm, aki megy a saját vágyai után, míg csak éli életét, amiben mellékesen én is szerepelek.



Dolgod van. Sok erőt, tanuláshoz.

2017. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!