Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha talán már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha talán már nem szerelemmel szeretem a párom?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint 3 éve vagyunk együtt.

Az elején a kapcsolat maga volt a menyország. Aztán idővel csak még jobb lett.

Ebben az évben viszont valami elszakadt bennem, egy nagyobb konfliktus hatására.

Azóta inkább szeretetté szelídült a dolog.

Mintha testvérek/barátok lennénk inkább, mintsem egy pár. Rajta is ezt érzem. Szakítást én vetettem fel, de ő hallani sem akart róla.


Szexuális igényeink tökéletesen egyeznek, habár utóbbi időben a munka miatt kevesebb idő jut erre.

Mégsem gondolom hogy ez lenne az oka ennek a távolodásnak.


Sokat veszekszünk apróságokon a nagy konfliktus óta. Úgy érzem nincs türelmem hozzá.


Normális ez a dolog? Úgy értem, ha valaki 40 évig él házasságban, ott is vannak hullámvölgyek nem?

Még fellángolhat újra ugye? Vagy honnan tudhatom, hogy van-e még rá esély?


Nem szeretném emiatt eldobni ezt a dolgot, de megijeszt ha a jövőnkre gondolok, hiszen lassan össze szeretnénk költözni és házasságról is volt szó.

Félek nehogy megbánjam a dolgot vagy nehogy megbántsam őt.


Kérem aki tud valami hasznos tanácsot adni, az írjon.



2016. nov. 8. 17:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*mennyország bocsi :D
2016. nov. 8. 17:37
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Még fellángolhat újra ugye? Vagy honnan tudhatom, hogy van-e még rá esély? "


Magától nem fog. Ha ti ketten akarjátok és úgy döntötök, akkor vissza tudjátok hozni az érzelmeket.

2016. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Szerintem mindketten akarjuk. Csak nekem már lövésem nincs hogyan lehetne. A próbálkozásaim rendszerint kudarcba fulladnak. És ettől elmegy a kedvem.

Lehetséges hogy ő is így van vele.

2016. nov. 8. 17:46
 4/17 anonim ***** válasza:

Milyen próbálkozások?


Mit tesztek érte? Elismeritek a másikat? Támogatjátok a céljaiban? Elfogadjátok hibákkal együtt egymást? Vannak közös időtöltéseitek? Gyakran megérintitek, megölelitek egymást csak azért, hogy kimutassátok, szeretitek a másikat?

2016. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

Szerelem átalakul idővel szeretetté...ez normális...ugyanakkor két különböző szeretet amit a tesvered és amit a párod iránt érzel.


Ha én olyan kijelentést tennék, hogy testvéri szeretetet érzek a párom iránt akkor tobbek kozt szexuális vonzalmat sem éreznék iránta...


10 éve leszünk egyutt januarban, ebbol 1 éve vagyunk házasok. Ha valakik akkor mi sokat veszekszünk...nyílvánosan vagy 4 fal között...kettesben vagy barátok között teljesen mindegy ... A végén mégis minden elsimul és halad tovább. A lényeg a szeretet...na nem a testvéri...azzal nem tudom hogyan működhet a dolog....szerintem sehogy.

2016. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Költözzetek össze és akkor kiderül,hogy mennyire tudtok együttműködni és hogy szeretitek e még egymást. Aztán ha működik akkor jöhet a házasság,ha nem akkor ne raboljátok egymás idejét.
2016. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Volt barátnőmmel nálunk is hasonló volt a helyzet. Mi 10 éve vagyunk együtt és a kapcsolatunk elején még egy hatökör voltam mondhatni..:) Sajnos voltak bajos dolgaim, üzleteltem minden hülyeséggel és a párom szüleinek is ajánlottam egy akkor tutinak tűnő üzletet, amibe sajnálatos módon bele vágtak és a családi házuk sajnos elúszott miattam. Azóta egy 1,5 szobás albiban élnek a szülei, de mivel remek emberekről van szó, megtudtak bocsátani nekem. Csodával határos módon túlélte ezt is a kapcsolatunk, tavaly össze is házasodtunk. Egy életre tanultam a hibáimból és azt hiszem benőtt már a fejem lágya.. Tavaly beléptem egy önsegítő csoportba is, ahol rájöttem, hogy a történtek elelnére is nagyszerű ember vagyok és ha folyton a múlton rágódok, azzal gátolom a pozitív energiáim áramlását, amivel másoknak segíthetek. Szóval, most úgy érzem egyenesbe jöttem. 34/F
2016. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Előző vagyok. Bocs az elírás miatt, a "volt barátnő"-t helytelenül írtam, mivel még együtt vagyunk a mai napig szerencsére és már a felségem azóta.
2016. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Lakást hitelre akarunk venni, mert albérletről hallani sem akar. De azért az mégis 5-10 évre szól, nem akarok problémát ebből.

Egyébként azért írtam testvéri szeretetet, mert a barát az valahogy távolabbi nekem. Őt szeretem a világon a legjobban, de nem hiszem hogy ez szerelem lenne. Szexuális vonzalom megvan.

Töltünk együtt időt, most is van 2 program betervezve. Minden nap összebújva alszunk, folyton ölelem, puszilom. Ő kevésbé szokott, de azért szokott.

Valahogy többet várnék tőle is. Hiányzik valami plusz amiből azt érzem hogy ez nem csak a megszokás, hanem valódi.

2016. nov. 8. 18:51
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mitöl volt szerelem amig még az volt? (szeretet, kivánás és szex is megvan)
2016. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!