Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti, hogy viselnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti, hogy viselnétek, ha sorozatosan orgazmus nélkül maradnátok?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve vagyok együtt a barátommal. Sokszor van, hogy túl hamar elélvez, kb 4-5 percig bírja. Nekem ez az idő kevés ahhoz, hogy elmenjek. Szinte csak akkor kezdek belejönni, mikor ő már a csúcson van. Emiatt sokszor megsértődök. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy nem képes visszatartani magát. Az előző kapcsolatomban a srác, addig tartotta magát még nekem nem sikerült a csúcsra jutni. (Ez kb 10perc) A mostani párom miután gyorsan elélvez alkalomadtán feljanlja, hogy máshogy elégít ki, de nekem az már nem olyan élvezetes, egyszerűen lecsökkenn az izgalmi állapotom,ha elélvezett. Ebből konfliktusunk is van. Sokszor duzzogok, sértődött vagyok emiatt. Nincs semmiféle baja a barátomnak, van, hogy normális ideig bírja, de az ritka. Egyszerűen csak ilyen a habitusa, mindenben gyors, kapkodó. Mit lehetne kezdeni ezzel a helyzettel?
2017. szept. 18. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Legyen hosszabb az előjáték, hátha Te is jobban felizgulsz és könnyebben, rövidebb idő alatt eléred az orgazmust.
2017. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Ne utolag akarjon kielégíteni, mert az egyikőtöknek sem olyan jó, hanem előtte izgasson addig, hogy elmenj vagy majdnem elmenj. (Hosszú előjáték) Ezután már hamarabb jön az orgazmus, vagy 2. orgazmus. Amúgy 5 perc a hüvelyben nem kevés idő egy pasinak, szóval nem vele van a baj, hanem a technikájával.
2017. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg elmehet szexológushoz a párod, ott hátha tanul vmit, amivel kicsit tudja nyújtani a dolgokat. Amúgy az is lehet simán, hogy egyszerűen ő gyorstüzelő típus, és amikor sokáig bírja, az a kivétel. Nem biztos, hogy direkt kapkod, és hogy vissza tudná tartani. Plusz azért legalább felajánlja, hogy kielégít, ez sztem becsülendő.
2017. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat.
2017. szept. 18. 14:13
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem is a 2. orgazmus működik.


25f

2017. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked hosszabb előjáték, hogy közelebb legyél a csúcshoz...csak akkor tegye be. Hidd el, működik...
2017. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

heh, belegondolva ez elég vicces.

neked 10 perc kell az orgazmushoz ami eléggé könnyű eset (a legtöbb nőnek sokkal több idő kell) és mégsem tudsz a pasid mellett elsülni, mert nem fordít rád 10 percet.

én sem tudok mindig 10 percig szexelni, főleg ha ki vagyok éhezve, de olyankor azért előjátékkal 1-2 orgazmusig eljuttatom, vagy annyira felhúzom, hogy neki se kelljen pár percnél több.

béna a pasid.

2017. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Nekem még soha nem volt orgazmusom életem során, nem hiányzik, így is élvezem és kívánom a szeretkezést, nem okoz gondot.

Mit lehetne kezdeni a helyzettel? Őszintén beszélgetni róla, és ha szeret, akkor odafigyel.

23/L

2017. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Menjmár, te kajak elélvezel csak attól, hogy dugnak? :O Bhaszki én alig várom, hogy a dugós résznek vége legyen! Minden mást élvezek, párom k...rva jól nyal, na attól elmegyek, meg persze egy jó póztól, ahol külső inger is ér stb... de hogy a reszelés még tovább tartson? Isten ments! xD

Irigyellek, de tényleg.

2017. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Kérd meg, hogy nyaljon addig, amíg már majdnem elélvezel, használjatok vastagabb gumit, vagy a kettő együtt. Ha ezen nyer neked pár percet, te meg közel a csúcson vagy, akkor össze kéne jönnie.
2017. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!