Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért múlik el az érzés?

Figyelt kérdés

Ha együtt vagyunk, találkozunk, tök jó, jól érezzük magunkat együtt, minden oké. Másnap még ebben a hangulatban vagyok, hiányzik, vannak érzéseim irányába (elején járunk szóval kezdetleges), aztán következő nap már alig érzek valamit. Mintha elmúlna.

Heti kétszer találkozunk, abból egy együtt alvás.

Nem tinik vagyunk, bőven felnőttek.



2017. szept. 19. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem találkoztok többször? Minimum egy héten háromszor, ha tehetem muszály látnom a barátomat. Vagy nagy a távolság? Dolgoztok, tanultok és nem jut időtök egymásra?

Egyébként nekem is volt ilyen még mikor gimibe jártam, volt egy barátom 8 hónapig, aztán azért szakítottunk, mert azt mondta, hogy mikor velem van, nagyon szeret, de mikor csak facebookon vagy telefonon beszélgetünk egy nap, az nagyon rossz és nem érzi, hogy a barátnője vagyok. Mondjuk jobb is, ha dobott ezek után...

2017. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg több találkozás kellene.
2017. szept. 20. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!