Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is én "siettetem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is én "siettetem" a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok, a társam 35. Kb.5 hónapja vagyunk együtt, én Bécsben élek, ő itthon még. Sajnos nagyon keveset tudunk találkozni, ezért a napokban felvetettem az összeköltözés lehetőségét. Bár örült neki, kicsit mégis úgy éreztem, ez neki most eszébe sem jutna, ha én nem szólok, hogy nagyon nehéz így egymás nélkül, tegyünk egy lépést előre. A feltételek adottak. Szeretjük egymást nagyon, mégis akkora dologként tekint az együttélésre, mintha kb. a kezemet kellene megkérnie. Szerintem pedig teljesen normális, hogy 30 felett már nem játszadozunk. Arról még mondjuk nem is beszéltünk, hogy ki mikor szeretne esetleg családot. Nyilván tudja ő is, hogy én már nem várhatok sokat, max. 2-3 évet, ha reálisan nézzük...

Véleményeket köszönöm szépen.


2017. szept. 19. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy sietteted. Így egyszerűbb és jobb lesz, ezt nyilván ő is látja.
2017. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol sejtem az osszekoltozes azt jelentene, hogy koltozzon ki Becsbe.
2017. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hát, szerintem 5 hónap elég kevés távkapcsolatban az összeköltözéshez. ráadásul neki kellene állást változtatnia? esetleg ingatlanja, ha van, azt intézni, hogy mi legyen vele, kiadás, ilyesmi... azért az eléggé bonyolítja a dolgot, hogy más országban éltek, én ezért ezt korainak gondolom.
2017. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi nem bonyolult, ha két ember szereti egymást és szeretné minden nap együtt álomra hajtani a fejét. Ő is költözhet, én is költözhetek, a hangsúly a megoldáson van, vagyis csak a távolság miatt ne legyen vége. Mert ez nagyon nehéz így.
2017. szept. 19. 21:10
 5/14 anonim ***** válasza:
5 hónap bőven nászutas időszak, főleg távkapcsolatban. Az összeköltözés a legrosszabb, amit a kapcsolattal tehettek most. Az együtt élés nagyobb dolog, mint a házasság. Nem az életkor függvénye, hanem a kapcsolat érettségének. Ahhoz pedig 5 hónap távkapcsolat édeskevés.
2017. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pont itt gyik-n olvasgattam, hogy vannak akik alig pár hónap távkapcsolat után összebútoroznak a távolság miatt, és ezt életük legjobb döntésének tartják.
2017. szept. 19. 21:40
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Ott az egyik fél papucs a másik meg elnyomja.. Persze, itt a gyakorin mindenkinek tökéletes kapcsolata van veszekedés nélkül, örökkön örökké. :) Azok a párok régen elhidegültek már egymástól. Vagy az egyik belenyugodott, hogy a másik 0 erőfeszítést tesz bele a háztartásba.
2017. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7

Bár nem látsz bele a kapcsolatunkba, csak annyi info-d van, amennyit leírtam, mégis megkérdezném Tőled, hogy mi lenne a helyes lépés szerinted? Nyilván a távolság csökkentése, nem?

2017. szept. 19. 21:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, mivel láthatóan a párodnak erre nincsen igénye, illetve még nem érzi késznek a kapcsolatotokat erre. Kismillió jól működő távkapcsolatot látok, én is éltem hasonlóban a párommal egy ideig. Nem szabad a másikat arra kényszeríteni, hogy feladja a munkáját, otthonát, életét egy közel sem biztos kapcsolatért. Más emberre soha nem szabad alapozni az életedet. Ha meg ez a kapcsolat olyan jó és annyira szeretitek egymást, akkor ezen nem fog a távolság sem változtatni.
2017. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Két dolgot jegyeznék még meg, ami ellentmondásos.

Az egyik, hogy ha nem szeretné az összeköltözést, miért nem mondja meg és fejti ki a véleményét.

A másik, hogy már a kapcsolat elején kimondta, én vagyok a NŐ számára, az élete társa.

2017. szept. 19. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!