Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs időnk egymásra a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs időnk egymásra a párommal. Ti külső szemmel láttok erre valami megoldást?

Figyelt kérdés
Hétköznap reggel 8tól egyetemen vagyok. Általában olyan dél és 3 között végzek. Ezután estig dolgozok. Ugye ilyenkor csak délután 4től este 8-9ig tehát 4-5 órát, hétvégente viszont reggeltől estig munka 12 órában. Van heti 2 szabad délutánom, de akkor muszáj tanulnom és pihennem.(plusz a barátom is sokszor estig dolgozik) A jogosítványt nyáron kezdtem el, tehát vezetni is járok, de ez csak heti 2-3 órát vesz el a szabadidőmből, tehát, ha meglesz a jogsi se leszek sokkal előrébb. A barátom levelezőre jár, de heti 5 napot ő is 10 órában dolgozik. Ő nagyon édes még utána fáradtan is találkozna velem, meg tudom, hogy szeret és velem akar lenni, de egyszerűen nekem nem megy én hulla fáradt vagyok már este és 6kor kelek szóval mire hazaérek, vacsorázok, zuhanyzok, leviszem a kutyát már feküdhetek is le aludni. Ami nagy probléma, hogy nem túl nagy a lakásunk és a tesómmal vagyok egy szobában, tehát hozzánk nem nagyon tudunk feljárni vagy együtt aludni, mert nincs hely. + őt az anyja olyan szinten fogja, hogy el se engedné sokszor.(tudom, hogy ez nagyon beteges) Hozzájuk se mehetünk a családi körülmények miatt. Ha az lenne az esti program, hogy kicsit összebújunk az tök jó lenne, de ilyen nincs. Az utcán tudnánk sétálgatni/ üldögélni este. Ami nyáron még kellemes is tud lenni, de ősszel/télen amikor még hideg is van, fáradtan, éhesen... Én mondtam már a barátomnak, hogy költözzünk össze úgy jobb lenne, de ő folyamatosan attól retteg, hogy mi van ha nem lesz munkánk és nem tudjuk fizetni a lakást. Nem félhetünk egész életünkben ettől... Én egyedül nem akarok elmenni, jól megvagyok a családommal, közel az egyetem és így könnyebb takarékoskodni/gyűjtögetni. Fölöslegesen nem fizetnék egyedül lakást, mert akkor se tudna túl sokat nálam lenni főleg, ha ott se aludhatna...De vele kettesben szívesen éldegélnék. Nagyon szeretem, de többször szakítottam már vele emiatt, csak aztán nem bírom nélküle és annyira meg akarom oldani, de úgy érzem erre rámegy a kapcsolatunk. Idegbeteg vagyok, sokat sírok este, mert hiányzik,nem tudok vele lenni.Nem bírom elviselni a gondolatot, hogy este megy haza anyucihoz miközben együtt is élhetnénk. Tudom, hogy szeret engem, nem sz*rja le a helyzetet, de nem elég talpraesett, hogy leszakadjon anyuciékról. Tudom, hogy nem erőszakolhatok rá semmit, és bűntudatom van amiatt is, hogy nem tudom ezt elfogadni. Úgy érzem, ha tényleg szeretem elkéne fogadnom nem pedig lezárni a kapcsolatot. Érdekelne kívülállók véleménye. Ti mit gondoltok? Olyan szerelmes vagyok, mint még soha és tényleg annyira próbálkozok, hogy jobb legyen, ő meg csak azzal jön, hogy most ez van majd lesz jobb is. Én 22 éves vagyok ő 23
2017. szept. 20. 00:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%

23 évesen saját házba (hiteles) költöztünk az akkori párommal!

Nem agyaltunk ilyeneken hogy mi lesz ha nem lesz munkánk, meg ha szétmegyünk mi lesz,stb.....


Majd ha lesz probléma lesz megoldás is !


Viszont a párod egy életképtelen ember , nem sértésből mondom, de te szerintem jobbat érdemelsz.

2017. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

"Nem agyaltunk ilyeneken hogy mi lesz ha nem lesz munkánk, meg ha szétmegyünk mi lesz,stb.....


Majd ha lesz probléma lesz megoldás is ! "



Jó nagy idióták vagytok akkor, és még felelőtlenek is. Értem én, hogy nem kell előre vetíteni a problémát, de az is túlzás, nem nem gondolkozol előre, és lesz ami lesz alapon hitelbe vágod magad. Vicc kategória.

2017. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom máshogy felfogni a dolgot csak nehéz, ha sokszor hetekig csak max egy fél órára találkozunk. Szex az egyáltalán nincs. Új gondolom egy párkapcsolatot azt fenn kell tartani , de így nehez. Az egyetemista társaim se rendelkeznek túl sok szabadidővel, de akiknek párkapcsolatuk van az sokat alszik a párjával így az estét legalább együtt tudjak tölteni. Ha nalunk is lehetne ilyen akkor én se egyből az osszekoltozesen gondolkodnek. + a parom erősen állítja, hogy nem jó neki otthon mert a szülei nemnormalisak ami valóban így van, nem engedik el sehova, legkésőbb 9re haza kell ernie, mindenre engedélyt kell kérnie. De lépni nem akar. Aggodok amiatt is, hogy sose fog leszakadni a szüleirol
2017. szept. 20. 15:57
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez viszont tényleg az ő hülyesége. Basszus 23 éves... Ez a legnagyobb probléma, a szülők. Őszintén? Én megmondanám neki kerek perec, hogy nem 13 éves, hanem felnőtt ember. Álljon a sarkára mert így nem hogy veled, de mással se lesz soha a büdös életben értékelhető kapcsolata.
2017. szept. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez tényleg elég nagy probléma, és nem normális, hogy a szülők megmondják neki, hogy mikorra érjen haza és nem engedik el 23 évesen. Ez ellen viszont neki kellene tennie. Én is a szülőkkel lakok még, bár én idősebb vagyok (27, és tervben van az elköltözés), de minden nap együtt alszunk a bnőmmel. Vagy én nála, vagy ő nálunk. És sosem volt probléma, hogy mikor hova megyek, hisz felnőtt ember vagyok.
2017. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én hagynám a picsäba, nekem férfi kell, nem kisgyerek.
2017. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!