Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ideje lenne az összeköltözésnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje lenne az összeköltözésnek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, mindketten dolgozunk, de másik városban. Én saját házzal rendelkezem, barátom a szüleivel él. Az lenne logikus ha ő költözne hozzám a saját házba nagyobb városba. Viszont eddig ő szóba sem hozta, hiába próbálom arrafelé terelni.Nem akar a készbe jönni azt mondja. Korai még? Én már nagyon szeretném.

22/N 29/F



#kapcsolat #összeköltözé
2017. szept. 20. 08:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Honnan van neked saját házad? Vicccc.
2017. szept. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Örökség.
2017. szept. 20. 08:46
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
Érezné, hogy nincs ahhoz a házhoz köze. Az összeköltözésnek nem lenne akadálya, amíg nem vesztek KÖZÖSEN egy otthont magatoknak. Szerintem ő ezt szeretné. Te benne lennél egy közös otthonban majd valamikor? Persze nem kell elsietni.
2017. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Ez attól függ. Milyen messze laktok egymástól, ott kéne hagynia a jelenlegi munkahelyét, találna ott munkát?

Nem lehet csak úgy, otthagyni mindent, ezt meg kell előbb tervezni.

2017. szept. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

ő nem hozhatja szóba, Te, hogy légyszi had költözzek a házadba :D

ezt neked kell felajánlani.

ha pedig egyikőtöknek se lenne háza max akkor kellene úgy hogy a srác veti fel először (ezt én is így csináltam)

ajánld fel neki, ennyi.

az bőven bőven nem korai már!

és amugy is..puding próbája...most ha nem költöztök össze együtt lesztek még egy évig, és utána cuccoltok, majd 1 hónap után kiderül h képtelenek vagytok együtt élni, akkor még ettől is nagyobb szívás lesz

2017. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
esküvő után azonnal! Akkor van ideje!
2017. szept. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ha nem akar, nem akar. Nem kell türelmetlennek lenni
2017. szept. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
szerintem korai még.
2017. szept. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A legjobb az egyenes beszéd. Nem terelgetni meg célozgatni kell, meg várni a csodára. Egyszerűen mondd meg, hogy azt szeretnéd, ha hozzád költözne és együtt élnétek. Baromság másik házat venni, bérelni meg még nagyobb ökörség, ha már van egy saját. Ha nem akar haladni veled, akkor meg hagyd a fenébe ezt a pasit.
2017. szept. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amint szerelem kiteljesedett, ideje.
2017. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!