Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje véget vetnem ennek?

Figyelt kérdés

Kb 10 hónapja vagyunk együtt,de nem tud róla senki,mivel egy ideig a legjobb barátjával jártam,ezért ő nem szeretné ha kitudódna.Belementem,de már nagyon zavar.Ő még most sem szeretné,ha tudna róla bárki is,mert hát mit mondanának az emberek. Én már kezdek belefáradni.Nincs egy normális párkapcsolati életünk,nem járunk sétálni,se moziba,se vacsárázni,sehova.Ha mégis találkozunk nem foghatom a kezét,és semmi ilyesmi.Pár hónapja,pedig ha találkozunk mindig én kell mondjam hogy na menjünk valahova,vagy jöjjön hozzám.Ő nem tervez velem semmi programot,vagyis nagyon ritkán.Már volt ez vita tárgya közöttünk,mindig igéri hogy más lesz,de soha nem lesz.Nagyon szeretem,és kiakarok mellette tartani,hátha lassan jön már a változás..De én igy nem sokáig birom már. El kellene hagyjam?Vagy máris késő?


20L



2017. márc. 5. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig akkor szereted a másikat igazán,ha vagy olyan bátor,hogy azt fel is vaállald.Ezt a pasidra érettem.10 hónap is keves volt neki ehhez a bátor döntéshez???Nem is mentek sehova emiatt.Nem egy kellemes dolog ez.Nem mondom h hagyd ott,beszéld meg vele,h ez neked így nem jó.Ha mar ez így neked nem fog beleferni akkor Úgyis lépsz.
2017. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha robbantanád a bombát? Mondd meg a volt pasidnak, hogy mi a szitu. Ezután kiderül, hogy milyen játékot játszott a párod.. akit szeretünk felvállaljuk és pont.
2017. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor egyénileg úgy döntesz bombát robbantasz,az nagy vitához vezethet.Es nem vagyok biztos benne hogy nyerni fogsz.Totál nem tartom jó ötletnek,ezt nektek kettőtöknek kell megbeszélni,nem kiteregetni.Főleg mert itt a pasidról a legjobb baratjarol van szo.(1-es)
2017. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha semmi nem segít, akkor rá kell kényszerítsd a döntést és azzal leveszed magadról ezt a terhet. Mond meg neki, hogy nem bírod ezt így tovább, ha nem vállal fel téged, akkor vége ami köztetek van (vagy épp nincs)!


Szerintem ezzel megkapod a választ a kérdéseidre. Ha felvállalja a kapcsolatotokat, akkor tényleg szeret, ha meg nem akkor nincs miért küzdened, akkor nem érdemel meg téged, ennyi.


20F

2017. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondtam neki már többször is,hogy igy nem jó,leginkább azért mert nem tervez velem programokat,sem semmit.Azt is próbáltam,hogy véget vetek ennek,de nem hagyta,nem engedett el,azt igérte más lesz.Hát még nem lett...
2017. márc. 5. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Szexre jó vagy neki,semmi másra!Gondolkozz már ember! Rúgd ki a csába!
2017. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha többször megemlítetted már neki, hogy mi nem tetszik neked és ezen ő nem hajlandó változtatni akkor nem hiszem, hogy bármikor is fog. 10 hónap nagyon sok idő ahhoz, hogy így viselkedjen veled.
2017. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!