Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebookozni van ideje, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookozni van ideje, de hívni engem nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom már a kapcsolatunk előtt is facebook függő volt.

Ha pisil, ha eszi, ha iszik, viszi magával, és vagy chatel vagy nézelődik. Ha a családdal ebédelnek, akkoris beszalad a szobába és megnézi. Órák alatt iskolában VÉGIG elérhető, és teszteltem, tényleg fent van.

Minden héten lesz pár új lány ismerőse, fiúk ritkábban.

Van, hogy ő jelölget random lányokat, van hogy őt jelölik be. Nincs ideje mással találkozni rajtam kívül(ez biztos), minden szabadidőt együtt töltünk, tehát nem találkozik velük. ENnek ellenére írogatnak és ez zavar.

Napi 7x hív engem, és sokszor van, hogy nem tud, de arra van ideje, hogy facebookra felmenjen. Normális körülmények között nem zavarna az sem, ha napi 1x hívna, hiszen tudom, elfoglalt. De így, hogy helyette tudom, hogy a facebookot nyomkodja, teljesen ki vagyok borulva és hisztis vagyok.

Hiszen ha arra van ideje, hogy órák közben nyomkodja, akkor szünetben arra lehetne, hogy engem felhív, nem?

Én sose voltam ez a facebookos, onnan tudom, hogy mindig fent van, hogy amióta 0-24-ben a kezében a telefon, elkezdtem megfigyelni.


2017. máj. 18. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Felnőtt párkapcsolat! Eltévesztetted a kategóriát, tüncibogár!
2017. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

"Nincs ideje mással találkozni rajtam kívül(ez biztos),"


jajj de naivka vagy :D

mindenkinek arra van ideje, amire akarja hogy legyen :D

kicsim, majd felnőssz.

2017. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Veled ellentétben van önbecsülésem, ezért:


1. Nem jönnék össze egy ilyen facebookfüggő, infantiulis gyökérrel.

2. Nem jönnék össze egy olyan emberrel, aki más csajoknak csapja a szelet, akkor sem, ha ezt csak interneten keresztül teszi.


Másrészt egészen biztos, hogy nem lennék valaki olyannal, aki napi 7x felhív vagy állandóan csevegni akarna, falra mászok a tapadós piócáktól.

2017. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
De jó, hogy napi max 2x megyek fel arra a fosra, akkor is csak azért, hogy válaszoljak azokra az üzenetekre, amik fontosak.
2017. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Jogos a felháborodásod,amit tehetsz az h megmondod neki h változtasson.És a komentelökkel kapcsolataba,ne is vedd figyelembe azokat akik csak belédkötnek,mert azt jelenti rossz napjuk van vagy nincs saját életük és itt vezetik le a feszültséget.😁😁😁
2017. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Napi 7x hív és ez sem elég?


Mindketten szánalmasak vagytok...


#5 ... te meg unalmas vagy már!

2017. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

7x felhív, úgyhogy törődik veled, megérdemli azt a kis én-időt...Na de hogy az én-időt mindig a Facebook tölti ki? Ez nem normális.

Egyáltalán miért nem beszéltétek ezt még meg? A családját nem zavarja, hogy még az ebédet sem tudja végigülni?


Ettől is alakulhat ki függőség, nem csak a cigitől meg a piától!


21/L

2017. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
6tos te meg egy idióta vagy mert nem tutsz egy normális választ adni unalmas lehet az életed szegénykém egyem a szívedet
2017. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!