Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha bele szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bele szerettem egy lányba de ők gazdagok és mi nem?

Figyelt kérdés
Engem zavar hogy az előző palija is gazdagok voltak és ez miatt kétlem hogy bármi is lehetne köztünk az én részemről hisz hozzá van szokva a lány hogy autó a palinak mindig egy kis ajándék stbstb. én ezeket nem tudom nyújtani neki
2017. szept. 20. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Én saját lakást kaptam már 19 évesen, el vagyok kényeztetve, sosem volt olyan, hogy valamit ne kaptam volna meg. De ezt a páromtól semmilyem szinten nem várom el, ő szegényebb családból jött, a diákhitelét, sosem vártam, hogy ő fizesse bármilyen program rám eső költségeit.

Ha ez a lány ezeket elvárja, szerintem gondolkodj el azon, mi lehet a szép külső és a márkás ruhák alatt, mert szerintem akkor semmi olyasmi, amiért érdemes hajtani rá.

23/L

2017. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
*fizeti a diákhitelét
2017. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

En is sajat lakast kaptam. A parom anyjanak semmije nincs. Nem a penze miatt szeretem a paromat, atlagosan keres, altalaban maximum 200 ezer korul, de nalunk a penz adott dolog a csaladban, nem olyan, amit a paromtol varok el.

Beprobalkozhatsz nyugodtan a lanynal, maximum nem jon ossze.

2017. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Diavolino44 ***** válasza:
50%
A semmi semmijenek a semmijen gondolkozol. Eloszor deritsd ki, te bejossz-e a lanynak. Mert addig agyalni folosleges.
2017. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Te is gazdag vagy. Van hol élned, van mint enned, van mit innod. Jobban élsz, mint a világ 90%-a.
2017. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy kapcsolatban elvileg nem az anyagiak számítanak, de ha neked ez gond, akkor nem is érdemes belemenni... :/
2017. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!