Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem szeretné ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szeretné ha találkoznék a haverjával, de miért ha csak barátkozni szerettem volna vele?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy haverja aki rám írt facebookon és elkezdtünk beszélgetni,àltalános dolgokról pl munka, hobbi, szürke hétköznapok, videókat linkeltünk be egymàsnak, igazából semmi érdemlegesről nem beszéltünk. Nem is mindennap írogattunk egymásnak volt amikor csak két mondatot írtam neki és nem nyomkodtam tovább a telefonomat. Egyiknap a srác videóchaten hívott, a párom még nem volt otthon ezért beszéltem a barátom haverjával. Nem flörtölt velem, se semmi, csak úgy dumàltunk és megkérdezte,hogy van-e kedvem vele moziba menni, de nem csak mi mennénk hanem az ismerősei közül még páran, akiknek szívesen bemutat. Megkérdeztem tőle,hogy eljöhetne-e a barátom. Azt mondta igen. Ennyi volt.

A páromnak elmeséltem,hogy mi történt és hogy megkérdeztem,hogy jön moziba ő is? De valamiért leragad a barátja haverjànál, hogy én vele beszélgettem. Dühös volt rám és azt mondta nem fog eljönni, de én is inkább maradjak vele és csináljunk valamit együtt. Végülis arra jutottam,hogy a barátommal maradok inkàbb és otthon töltöttük a napunkat. Amikor hívott ez a sràc és érdeklődött,hogy hol vagyok/vagyunk? A párom nagyon mérges volt és elkérte a telómat,hogy beszéjen a haverjával. Oda adtam neki, a barátom csak annyit mondott neki,hogy szálljon le rólam és kinyomta. Utána belerúgott a dohànyzó asztalba és a szobánkba ment. Nagyon mérges volt és kérte,hogy hagyjam magára, nem akar most társaságot. :(


Próbáltam vele megbeszélni a dolgokat, kérdeztem,hogy mi nyomasztja, de nem igazán értem mi bántja. Annyit mondott,hogy bízik bennem, de most sikerült csalódást okoznom neki és a háta mögött szervezkedtem. Arra kért,hogy hagyjam békén a haverjàt, ne reagáljak semmit,ha keresne engem és verjem ki a fejemből,hogy barátkozzak vele. Mondtam neki,hogy rosszra gondol,nem akartam megcsalni!! Elhitte nekem, legalábbis rögtön magához ölelt és azt mondta,hogy tudja, nem is bennem nem bízik. Ennyi. Nem értem,hogy mi a baja akkor? Ha csak barátkozni akartam a fiúval? Nem beszélek azóta a sráccal, a párom viszont sokszor még feszült és ja úgy volt,hogy együtt megyünk el bulizni ahol ott lesznek a barátai, de inkább nem mentünk, hanem más programot találtunk ki. Aminek amúgy utólag örülök is,mert mindketten jól éreztük magunkat és minden rendben volt (látszólag) csak nagyon frusztrált vagyok és nem értem mi a baja? Nem szokott így viselkedni.

4 éve vagyunk együtt.


L


2017. ápr. 24. 07:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom, de én se szeretem azt, ha egy lány a pasija mellett más pasikkal beszél, vagy találkozgat..

Szerintem csak fél, hogy 4 év után rá unsz és majd bele szeretsz mellette másba.. és lehet hogy már a haverja mondott valamit a hátad mögött, amiről nem tudsz és lehet be akart próbálkozni.

2017. ápr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%

A barátodnak tudok igazat adni. Ez nekem is kicsit sok lenne.

22/L

2017. ápr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam,de akár vissza is nézhetné a beszélgetéseinket, mert tényleg semmi rosszat nem mondtam neki, nem történt semmi.
2017. ápr. 24. 07:41
 4/22 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon szeretem a baráromat és nem érdekel más férfi úgy rajta kívűl. Tehát nincsenek vetélytàrsak!!!


Nekem nincsenek baràtaim/barátnőim. Csak a barátom haverjait ismerem és velük szoktam lenni,ha a barátom magával visz.

2017. ápr. 24. 07:42
 5/22 anonim ***** válasza:
55%

Így hogy nincsenek barátaid, kicsit megértelek.

De viszont a barátodat is. Nagyon ki akasztana ha a barátom a barátnőimmel akarna moziba menni. Ne viselkedj így, nem túl szép dolog.. Barátkozz össze lányokkal, te is megértheted hogy a barátod féltékeny

2017. ápr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Gondolom eddig tényleg nem nagyon beszélgettél ennyire másokkal és most hogy hirtelen rendezkedtetek a sráccal, (amit szerintem előtte nem csináltál soha), gondolom megijedt.
2017. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Már nem beszélgetek vele, senkivel sem szoktam amúgy. Nincs kivel, csak pár haverom van akit az edzésemről ismerek vagy a munkahelyemről. De nem szoktam velük beszélgetni. Főleg nem facebookon vagy bárhol más valamilyen közösségi portálon.


Csak a barárommal tartom a kapcsolatot.

Akkor szereztem több ismerőst, amikor megismertem a páromat, mert ő bemutatott a társasàgnak ( +szülők, tesók )


Amúgy jegyesek vagyunk már :)

2017. ápr. 24. 08:06
 8/22 anonim ***** válasza:
60%

Őt is meg lehet érteni, én sem szeretném ha férjem a barátnőmmel beszélgetne, meg külön programot szerveznének majd engem legutoljára megkérdezne, hogy velük tartok e? (De az sem sokat szàmìt ha nem) :D


Ez kb. így jön le. Érted? De ha ez külön magyaràzatra szorul az baj .. gondold bele magad fordìtott helyzetben te hogy reagálnál? Teljesen érthető, hogy berágott.

2017. ápr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Talán, a párod tud valamit a múltból a srácról. Attól, hogy bízik benned, tudhatja, hogy a barátja minden nőnél próbálkozik.
2017. ápr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen, értem.
2017. ápr. 24. 08:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!